2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

Kızlar endoskopi yaptrdm sonuc cıkacak.. Sonrasında Yalnız ben bir haftadır devamlı bir agrı midemde ne yemek yıyebılıorum nede başka birsey. Şiddetli yanma var mıdemde.. Kraker akşamları tost yiyorum. 2aydır hastanede acilde serum yedim hep.. Neyse ilacta verdiler ama gecmıo bu..
Raporlu yaptrcktm evrakları hazırladım adet 28-29olurdu dun bekledim yok gelen giden.. Yarına randevu aldım ah ödüm patlıyor korkuyrm da bu süreçten. Bugun 30.gun olurum dıe beklıyorum..
Erteleyim dedım bir ay bu tedaviyi ama sebepsiz de olsa bebek olmadı esımde başlayalım diyor. 8ay olmus artık asılamadan sonra mıdem olmasa başlıcam da buda bitirdi beni..
çok geçmiş olsun canım ben de tüp bebek tedavisindeyim ilaçlar falan hep karın şişliği kabızlık gibi şeyler yaptı ama dayandım canım..
reflüm var zaten ama o kadar da çok sıkntı yaşamadım çok şükür bazen midemde yanmalar var..
inşallah hayırlısıyla sen de başlarsın tedavine canım

bu sıralar yok canım benim yarın transferim var dualarınızı eksik etmeyin lütfen
InwaAllah hamilelik haberini verirsin canim 😘
Benim bu gün testim vardı şuvarsky test duydunmu?iliwki sonrası servikal mukusdan sprem haraketliligine bakiyolar
Sonuçlar kotu cikti haraketsizler cok fazla cikti 😔

aaynaa aaynaa sana bol şanslar canım, Allah (C. C.) Rast getirsin hayırlısıyla..
Bu arada sabah hastaneye gittim gecikmede olmuştu hoca bekleyelim dedi stresten gecikme olabilir dıe neyse artık akşama oldum yınede üzüldüm ama yapacak bısey yok.. pazartesi bende baslıyorum artık.. Bu ay bos geceyım dıodum ama zaman gecıyor kendılgınden olmadı aylardır..
Transfer sonrası bıraz iznim var izin alayım mı aklıma o takılıyor calısırken git gel nasıl yapıcam.. Daha ne olacagı belli deıl ama

aaynaa aaynaa sana bol şanslar canım, Allah (C. C.) Rast getirsin hayırlısıyla..
Bu arada sabah hastaneye gittim gecikmede olmuştu hoca bekleyelim dedi stresten gecikme olabilir dıe neyse artık akşama oldum yınede üzüldüm ama yapacak bısey yok.. pazartesi bende baslıyorum artık.. Bu ay bos geceyım dıodum ama zaman gecıyor kendılgınden olmadı aylardır..
Transfer sonrası bıraz iznim var izin alayım mı aklıma o takılıyor calısırken git gel nasıl yapıcam.. Daha ne olacagı belli deıl ama
Canım gecmişler olsun. Endoskopi sonucuna göre doktor miden için tedavi verir muhakkak rahatlarsın . Acaba o tedavi tüp benek tedavisini engeller mi? Sonucu ne zaman alacaksın?

ALLAH razı olsun canım hepinizden transfer oldu çok sükür simdi dinleniyorum

Canım gecmişler olsun. Endoskopi sonucuna göre doktor miden için tedavi verir muhakkak rahatlarsın . Acaba o tedavi tüp benek tedavisini engeller mi? Sonucu ne zaman alacaksın?
Cok cok saol canım, ılac tedavisine basladım 20gun ıcıcem antıbıotıklerde var. Tup bebek doktoru içmesen daha iyi ama dedi cok etkilemez dedi..transfer sonrası daha önemli oldugunu düşünüyor.. devlette olacak ilk denemem.. Endoskopiyı sonraki bir tarihte yaptıracaktım ama bu surecte anestezi almak problem olur dediler zaten aynı şikayetler devam edince mecbur kaldım.. Allah kimseye vermesin ayrı zor bir durum. Atlatmaya calısıcam sonucu aldım mide ile başka sorunlarda çıktı ilk etapta ilaçla tedavisi olacak
Millette stresten hastalanıyorsun bazıları hamile oldugumu düşünüyor insanların ağzını tutamamki :bicak:

Cok cok saol canım, ılac tedavisine basladım 20gun ıcıcem antıbıotıklerde var. Tup bebek doktoru içmesen daha iyi ama dedi cok etkilemez dedi..transfer sonrası daha önemli oldugunu düşünüyor.. devlette olacak ilk denemem.. Endoskopiyı sonraki bir tarihte yaptıracaktım ama bu surecte anestezi almak problem olur dediler zaten aynı şikayetler devam edince mecbur kaldım.. Allah kimseye vermesin ayrı zor bir durum. Atlatmaya calısıcam sonucu aldım mide ile başka sorunlarda çıktı ilk etapta ilaçla tedavisi olacak
Millette stresten hastalanıyorsun bazıları hamile oldugumu düşünüyor insanların ağzını tutamamki :bicak:
canım ıyıkıde ertelememıssın. ne cıktı peki sonucta? neden yanıyormus miden? baska srun derken umarım cıddı bırsey degıldır? allah şifa versın.saglık herseyden onemlı arkadasım. bebektende . önce kendı saglıgın gerısı sonra.

Ne yiyip ne ıceyım bısey de yiyemiyorum ceviz badem yerdim vitamin almıştım v s. Onlarda yalan oldu bende heyecanlıyım bakalım napıcam

sen nereelerdesın yoksu n epeydir? nasılsın? hey sey yolunda mı? tedavı fılan var mı bu aralar?
İyiyim cok şükür sen nasılsın. Pek girmiyorum arada girip bakıp çıkıyorum. Bende henüz Bi gelişme yok. Tüp bebek tedavisi gerekecek sanırım. Ama yaza kadar pek mümkün görünmüyor. Yaptırsakta kredi kartından karsılamamız lazım. Daha histerskobi nın cektiğimiz kredi sini ödüyoruz. Bakalım nasip insallah dogal yoldan kalırım. Ümidim her ay dahada azalıyor. Hayırlısı olsun hakkımızda insallah.

Ne yiyip ne ıceyım bısey de yiyemiyorum ceviz badem yerdim vitamin almıştım v s. Onlarda yalan oldu bende heyecanlıyım bakalım napıcam
yemene içmene çok çok dikkat et ben de zorla bir şeyler yemeye çalışıyorum daha çok dikkat etmek lazım tedavi zamanı da öyle olmalı yani vitamindir şudur budur

X