2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Güzel haberlerlerinizi bekliyoruz, darısı başımıza

Herkese merhaba benim normalde ekim ayında transferim olacaktı ama iğneye bağlı rahim içinde polip geliştiği için histeroskopi olmak zorunda kaldım ve polip alındı, rahim içine çizik atıldı. 1 ay dinlendirme yapalım dedi doktor. Doğal siklus olarak ilerleyecez bu süreçte sadece cyclo ilaç kullandım ayın 27si gibi adet olurum diye tahmin ediyorum. Aralık 10-15 gibi transferim olacak inşallah

Benimde tahminen o tarihlerde olacak aksilik olmazsa denk gelecek transferlerimiz inşallah güzel sonuçlar alırız

Güzel haberler gelsin inşallah canım. Ben de dün yumurta geliştirici ilaçlara başladım. Düşük amh değerim var. 0.44 raporluyum. Yaş 35. Bu ay yumurtalar dondurulup aralıkta transfer planlanıyor inşallah. Herkese bu yolculukta sabır ve bebiş diliyorum

merhaba. yerimi alayım
aralık başı adet olacağım. sona doğru da transfer Allah izin verirse.

2 ngsli embriyom var, ilk denemem olacak.

bol pozitifli olsun başlığımız
İki ay mı dinlendirecek Doktor'un seni canım. Benim de bu ay toplama olacak. İnşallah aralıkta transfer olur. Donduracağız dedi

Bnm. De bahçecide odakta taze traansfer ile olacağim ne diyosunz kizlar olmsz oluyomu taze transfer riskli mi
Benimki direk donduracağız dedi kuzum. Daha yumurta toplanmadı bile. Sanırım tarzı böyle Doktor'un. Bekleyince hormon seviyeleri düşüyor daha iyi diyorlar ama bilmiyorum. İğne lerden dolayı hormonlar baya yükseliyor ya onun düşmesi ve yumurta toplama sonrası tahmin kendine gelmesi bekleniyor sanırım. Benim doktorum çok açıklama yapmıyor ama okuduğum kadarıyla böyle

İki ay mı dinlendirecek Doktor'un seni canım. Benim de bu ay toplama olacak. İnşallah aralıkta transfer olur. Donduracağız dedi
canım bana normalde 2. adetle (yani ekimde) yapabiliriz dedi ama benim işlerimi ayarlamam ancak aralık olabilecek. kasımda çok önemli işlerim vardı maalesef. süre uzadıkça hazırlık yapmak kolaylaşıyor ama sabırsızlıkla beklemek de çok zor

Canım ben de pazartesi başladım iğnelere. Benim de ya aralık ya da ocak transferim. Doktor çok net konuşmadı. Sadece donduracağız dedi. İlk denemem. 0.44 le düşük yumurta rezervi sebebi ile tüp bebek yaptırıyorum. Hakkınızda hayırlısı olsun. Ben de yumurta toplamadan biraz tırsıyorum. Sonrasında ağrısı olanları okudum.

Her aşaması ayrı korkutucu sanırım.. iğnelere hala aşılamadım ben, 4 kez vurduk şimdiye kadar ama hala korkuyorum umarım opu günlerimiz sorunsuz geçer ben de çok olumsuz deneyim okudum o gün hakkında

İnşallah her şey gönlünüzce olsun sizin ilk mi ne kaynaklı acaba?
Evet canım benimde ilk olacak sebepsiz bizim 1 negatif aşılamam var. Beklemek istemediğimiz için tüp bebeğe geçtik 14 yumurtam çıktı ama yumurtalıklarım şiş görünüyordu transfer günü Ohss riskinden korktugum için transferimi erteledik adetimi bekliyorum 29 yaşındayım bütün arkadaşlara başarılar diliyorum

M Mystery306 tabloya ilk seni ekledim inşallah bize uğur getirirsin. Diğer arkadaşlarda aralık ayında kaç embriyo transferi olduklarını ve tarihlerini yazarsa tabloya eklerim
Eeee ben başlayayım o zaman yaşım 27 ilk tup bebek deneyimim 5. Gün embriyosu sanirim bir adet transfer edilecek 2.reglimde Aralık ayında dondurulmuş embriyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…