2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Hadi bakalım herşey gönlüne göre olsun zaman su gibi aksın

Ay kolaylıkla olur her şey inşallah canım benim

Ya kendimi biliyorum idrar yapsam kesin negatif çıkıcak oda morelim bozuluyor benim hemen ama büyük ihtimal yatın kan veririm
Ben de ikinci denememde tecrübeyle hiç idrar yapmadım. Ne olacaksa net olsun diyip direkt kan vermistim. Ama ilk deneyimi olanlar daha sabırsız. Hayirlisi olsun. Kaçıncı günün canım

Ben de ikinci denememde tecrübeyle hiç idrar yapmadım. Ne olacaksa net olsun diyip direkt kan vermistim. Ama ilk deneyimi olanlar daha sabırsız. Hayirlisi olsun. Kaçıncı günün canım
Bugün 6.günüm canım ama ne belirti ne yerleşme kanaması sadece bacak ağrısı arada çok çok hafif kasık ağrısı oldu o kadar

ben de 3 tane alıyorum. 4 günüm bitti. Baş ağrısı yapıyor kesinlikle. Bazen hafif, bazen daha şiddetli

Bir de bende iştahsızlık yaptı. Ve akıntım var biraz; hafif de kaşıntı
Dayanamıyorum çok şiddetli ağrı var normalmiş yapıyormuş cnm araştırdım biraz şişkinlik mide bulantısı falan da yapıyormuş onlarda var mı sende

Bugün 6.günüm canım ama ne belirti ne yerleşme kanaması sadece bacak ağrısı arada çok çok hafif kasık ağrısı oldu o kadar
Belrti arama. Hele yerleşme kanaması hiç arama. Yerleşme kanama görmeden pozitif almıştım. Ben. Sadece bacak ağrısından suphelenmistim. Ben belirti durumlarına yogunlasmiyorum.

Belrti arama. Hele yerleşme kanaması hiç arama. Yerleşme kanama görmeden pozitif almıştım. Ben. Sadece bacak ağrısından suphelenmistim. Ben belirti durumlarına yogunlasmiyorum.
Yerleşme kanaması mı ne bilmem ben 5.günden beri görüyorum kılcal damar gibi kahve ya da kırmızı ama bence adet olacağım ondan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…