2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Kızlar estrofem sizde de baş ağrısı yaptı mı çok fenayım ağlıyorum zaten migrenim vardı 5 gün sabah akşam iciyordum bugün 3 e çıkardık midem falan bulanıyor hiç iyi degilim
ben de 3 tane alıyorum. 4 günüm bitti. Baş ağrısı yapıyor kesinlikle. Bazen hafif, bazen daha şiddetli

Bir de bende iştahsızlık yaptı. Ve akıntım var biraz; hafif de kaşıntı

Günaydın kıslarımmm Bugün transfer olacak olanlar varmı günleriniz nasıl geçiyor ben dünkü modumdan çıktım çok şükür moment bugün işe başladım biriken işleri toparlıcam iş yerimi özleyeceğim hiç aklıma gelmezdi PC’ye klavyeye sarılasım geldi neyse sabah ultrason fotoğrafın öptüm azıcıkta bebelac la konuştum bugün yeni insanlarla tanısıcaz seni iş yerime götürüyorum dedim psikolojim bu aralar horon tepiyo benden böyle siz neler yapıyorsunuz ?

Hep böyle ol lütfen okudum ve bende üzüldüm yazdığına

Ben de bugün okula geldim ara ara gelmeyen öğrencilerim bile gelmiş
Ben de özlemişim ama hareketli başladım güne artık varsa da Allah’a emanetiz bişey olmaz inşallah

Kizlar günaydın 5. Gün embriyo transferinin bu gün 4.gunu felaket karın ağrısı isahlle uyandım başına gelen varmı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…