2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Berbat bugün 50 kere ağlamısımdır 😔 psikolojim bugün acayip bozuk kendimi sokaklara atasım var 😭
Eee ne oldu herkese pozitif mesajlar yazan ilaybelise. Kızarım sana bak haaa ! En iyi sen biliyorsun bu işte psikolojinin çok önemli olduğunu.
Ağlama , pozzitiiiifffff diye buraya çığlık ata ata yazacaksın inşallah 🙏

Adetim 15 i görünüyor tek bildiğim bu. Artık transfer bu ay içinde mi yoksa ocağa mi atlar tam zamanlamayı bilmiyorum canım . Ama yanlış tahmin etmediysem transfer ocağın ilk haftası gibi görünüyor.
Bu arada bende diğer topik sayfalarına sormuştum adet başlangıcında 15. Günde transfer olanda var 17 olan da 21 olanın da olduğunu okudum yanı sanırım kişiye göre mi değişiyor merkeze göre mi anlayamadım rahim kalınlaşması icin muayene oluyoruz yada o zaman Rahime gore tarih veriyorlar

Eee ne oldu herkese pozitif mesajlar yazan ilaybelise. Kızarım sana bak haaa ! En iyi sen biliyorsun bu işte psikolojinin çok önemli olduğunu.
Ağlama , pozzitiiiifffff diye buraya çığlık ata ata yazacaksın inşallah 🙏
İnşallah pınarım 😢 bugün böyle oldu bende bilmiyorum misafir geldi şimdi biraz kafam dağıldı yarında işe dönüyorum inşallah çok daha iyi bi psikolojiyle dönücem 🙈

Bu arada bende diğer topik sayfalarına sormuştum adet başlangıcında 15. Günde transfer olanda var 17 olan da 21 olanın da olduğunu okudum yanı sanırım kişiye göre mi değişiyor merkeze göre mi anlayamadım rahim kalınlaşması icin muayene oluyoruz yada o zaman Rahime gore tarih veriyorlar
İlk muaneyenede doktorum transfer gününü söylemisti. Çok haklısın canım Dediğin gibi herkese farklı geçiyor rahime göre

Canım ama senin suan moralinin yüksek olması lazım ki motivasyon olsun bak bebeklerin seninle üzgün olma lütfen çok şükür ki transfer olabildin çok güzel bi aşamadasın Allah’ın izniyle nasip olacak içini ferahlat bol bol dua et istersen az yürüyüş yap kendini dinlemiş olursun olmaz mi
Kuzum desteğin için çok teşekkür ederim sürekli bişeyler araştırırken buluyorum kendimi sanırım bu yüzden böyle oldu şuan biraz daha iyiyim arkadaşlarımız geldi sürecimizi bilen baya moral verdiler bana inşallah daha iyi olucam 🤲🏻🤲🏻

Kuzum desteğin için çok teşekkür ederim sürekli bişeyler araştırırken buluyorum kendimi sanırım bu yüzden böyle oldu şuan biraz daha iyiyim arkadaşlarımız geldi sürecimizi bilen baya moral verdiler bana inşallah daha iyi olucam 🤲🏻🤲🏻
İnsallah canım benim çok haklısın hepimizin süreçleri birbirinde farklı bu sebepten dolayı da ne kadar araştırırsan olumsuz görünce bile mod düşüyor en güzeli dediğin gibi araştırmamakta çok daha büyük fayda var

5 Aralık'ta oldum 13 Aralık test günüm canım çarşamba yani ben salı verip kurtulmak istiyorum çok stres yaptım idrar testinde yapmak istemiyorum daha da stres olmuyum diye
Ben de 5aralikta 5.gun dondurulmuş embriyo transferi oldum 17aralik test günü kuzum ya ama ben 15de vermeyi düşünüyorum

Amin canım çok sağol. İnşallah sende güzel sonuçlar alır bebeğine veya bebeklerine kavuşursun sağlıkla 🌸

Güvenç beydeyim ben. İlk tedavimden 2 yaşında kızım var çok şükür, o zamanda ondaydım. Siz hangi doktordasınız?
Ben lale susan karakıştayım güvenç hoca ile Özkan hoca arasında gidip geliyorum şuan 2. Tedavimi görüyorum ama 3 olur ise aynı merkezde farklı hoca isteyeceğim o yüzden memnun musunuz diye soracaktım cevabı aldım 💞🌸

X