2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Ya bide 5.gün embriyo olup 10.gün kanda pozitif gören var benim doktor 8.gün istedi az da olsa çıkar dimi yoksa çok mu erken istemiş oluyor kafam buna da karıştı
Benimki 5. Gun emriyosu tam 10 gün sonra istedi kan testini doktorum. Sizinkininde bir bildiği var ki öyle istemiş siz içinizi ferah tutun pozitif sonuçlar alırız inşallah.

Merhabalar kafam çok karışık transfer olan arkadaşlar reglinizin kaçıncı günü oldu transferleriniz yazabilir misiniz ? Benim yarın 24.günüm yumurta gelişmesi yavaş diye 1 hafta Letu kullandırdı yarın muayenem var ama bu süreçte hala transfer yapabiliyor mu hekim bilmiyorum

Ya bide 5.gün embriyo olup 10.gün kanda pozitif gören var benim doktor 8.gün istedi az da olsa çıkar dimi yoksa çok mu erken istemiş oluyor kafam buna da karıştı
Kuzum bnm ilk kızımda öyle oldu 5 inci gun embriyosu 7 inci gun test yaptım evde çıkmadı 8 inci gun kan verdim 35 çıktı doktora dedim 2 gün sonra yap dedi 80 e yaklaşmıştı 10 üncü gunde

Berbat bugün 50 kere ağlamısımdır 😔 psikolojim bugün acayip bozuk kendimi sokaklara atasım var 😭
Canım ama senin suan moralinin yüksek olması lazım ki motivasyon olsun bak bebeklerin seninle üzgün olma lütfen çok şükür ki transfer olabildin çok güzel bi aşamadasın Allah’ın izniyle nasip olacak içini ferahlat bol bol dua et istersen az yürüyüş yap kendini dinlemiş olursun olmaz mi

5 Aralık'ta oldum 13 Aralık test günüm canım çarşamba yani ben salı verip kurtulmak istiyorum çok stres yaptım idrar testinde yapmak istemiyorum daha da stres olmuyum diye
Canım sonucun insallah pozitif çıkar bizlere de mutlu haberlerinle gelirsin Allah’ın izniyle 💓

Merhabalar kafam çok karışık transfer olan arkadaşlar reglinizin kaçıncı günü oldu transferleriniz yazabilir misiniz ? Benim yarın 24.günüm yumurta gelişmesi yavaş diye 1 hafta Letu kullandırdı yarın muayenem var ama bu süreçte hala transfer yapabiliyor mu hekim bilmiyorum
Ben adetin 17.günü transfer oldum dondurulmuş

X