2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Kızlar ben 20 aralıkta transfer oldum. Adet tarihim 2 Aralık yani bugün bebeğim 7+3 günlük ama doktor 6+1 ölçtü kalp atışını duyamadık ama kesesi iyi yolk kesesi iyi büyüme gösteriyor 5-6 gün sonra gel tekrar deneyelim kalp atışını dedi benim gibi olan var mı geç duyan, küçük ölçülen ?

Kızlar ben 20 aralıkta transfer oldum. Adet tarihim 2 Aralık yani bugün bebeğim 7+3 günlük ama doktor 6+1 ölçtü kalp atışını duyamadık ama kesesi iyi yolk kesesi iyi büyüme gösteriyor 5-6 gün sonra gel tekrar deneyelim kalp atışını dedi benim gibi olan var mı geç duyan, küçük ölçülen ?
Demek ki geç döllenme olmuş canım. Bende 11 aralıkta transfer oldum 22 Kasım son adet tarihimdi. Elhamdülillah herşey gayet güzel. Benimde uygulamaya göre 8+5 ama dün doktorum 8+3 ölçtü. Birebir gidiyor dedi.

Ben de 21 Aralıkta transfer oldum.
Benimde 1 hafta geriden geliyor ama kese, yolk kesesi, bebek gayet iyi dedi
En son 19 Ocak'ta kontrole gittim kalp atışını duyamadık ama doktor kalp atışı başlamış ben ekranda görüyorum ama daha çok küçük olduğu için duyamıyoruz dedi

Yavaş gelişiyordur canım sağlıkla ilerlesin arada yavaşlar arada hızlanır gelişimleri hemen korkma 🤲🥰🙏

Tarihi doğru canım doktorunun benimde 23 kasımdı 7+6 çıktı dün sen hatalı hesaplıyorsun

En son 19 Ocak'ta kontrole gittim kalp atışını duyamadık ama doktor kalp atışı başlamış ben ekranda görüyorum ama daha çok küçük olduğu için duyamıyoruz dedi
Cihazdan cihaza da farkediyormuş bunu anladım kendi doktorumda ses geliyor başka doktora ilaç yazdırmaya gittim adam sesi alamadı insan panik oluyor oysaki cihaz kalp attığını görüyorsa duyarda

Bizimki öyle de demedi. Birkaç kere denedi ama korktuğumu anladı da. Daha fazla zorlamayalım sonra bakalım olmazsa alttan bakarız dedi

Kizlar İstanbul başakşehir cam sakura kadın doğuma giden var mı aranizda .? Maddi olarak çok zorlandık kese için oraya gitmeyi düşünüyorum tavsiyesi olan varsa çok sevinirim. Devlet değil de özele mi gitmek gerek ?

Selamlar kızlar.
2. Tup bebek surecim başlayacak.
1. Ye çok bodaslama daldigim için bunda daha bilinçli ilerlemek istiyorum.
Dr genetige göndermek istiyor embriyolari, yaşım 38 diye. Sizlere bu konuda sorum olacak.

Döllenen tüm embriyolar mi genetige gönderiliyor ?
Dondurulup mu ginderiliyor, transfer ertesi ay mi oluyor ?

Selamlar kızlar.
2. Tup bebek surecim başlayacak.
1. Ye çok bodaslama daldigim için bunda daha bilinçli ilerlemek istiyorum.
Dr genetige göndermek istiyor embriyolari, yaşım 38 diye. Sizlere bu konuda sorum olacak.

Döllenen tüm embriyolar mi genetige gönderiliyor ?
Dondurulup mu ginderiliyor, transfer ertesi ay mi oluyor ?
Selam, süreciniz hayırlı olsun inşaAllah çok güzel embriyolarınız olur ve sağlıklı evlatlar olarak kucağınıza alırsınız☺️ 5. Güne giden embriyolardan biyopsi alınıyor ve sonrasında donduruluyor ve en iyi olarak gördükleri embriyoyu gönderiyorlar ilk önce yada siz 5. Güne gidenlerin hepsini göndermek istiyorum derseniz hepsinide gönderebilirler. Genetikten embriyo sağlıklı geldiyse ve sizde de herşey normal ise (rahim içi, erken oluşmayan yumurta vs) ertesi ay transfer yapılabilir.

Selam, süreciniz hayırlı olsun inşaAllah çok güzel embriyolarınız olur ve sağlıklı evlatlar olarak kucağınıza alırsınız☺️ 5. Güne giden embriyolardan biyopsi alınıyor ve sonrasında donduruluyor ve en iyi olarak gördükleri embriyoyu gönderiyorlar ilk önce yada siz 5. Güne gidenlerin hepsini göndermek istiyorum derseniz hepsinide gönderebilirler. Genetikten embriyo sağlıklı geldiyse ve sizde de herşey normal ise (rahim içi, erken oluşmayan yumurta vs) ertesi ay transfer yapılabilir.
Kusura bakmayın bu genetik kelimesine o kadar yabancıyım ki, kafam sorularla dolu.
4 embriyo toplandı diyelim, seçilen en iyi bir tanesi gönderilir bu da iyi çıkmazsa, aralarında en iyi bir tanesi gonderiliyor zaten, diğer 3 ununde iyi çıkma ihtimali daha mı az ?

Bu embriyo olduğu gibi mi gönderiliyor bir parçası mı acaba, zaten minicik

Kusura bakmayın bu genetik kelimesine o kadar yabancıyım ki, kafam sorularla dolu.
4 embriyo toplandı diyelim, seçilen en iyi bir tanesi gönderilir bu da iyi çıkmazsa, aralarında en iyi bir tanesi gonderiliyor zaten, diğer 3 ununde iyi çıkma ihtimali daha mı az ?

Bu embriyo olduğu gibi mi gönderiliyor bir parçası mı acaba, zaten minicik
Hayır embriyoyu göndermiyorlar ondan alınan biyopsi gönderiliyor, embriyo donduruluyor. Doktorum bana demişti ki embriyo iyi kalitede olur genetikten sağlıksız gelir, embriyo orta kalitede olur genetikten sağlıklı gelir bunu bilemeyiz ama önceliğimiz iyi kalitede gördüğümüz embriyoyu göndermek olur.

X