2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

öyle olmuştu iyi kalite sağlıksız geldi orta kalite sağlıklı geldi
Selamünaleyküm kızlar 8 gibi birden aktif kanamam oldu 8 haftalık hamileyim lütfen dua edin bana bebeğim benmle kalsın lütfen duaya çok ihtiyacım var
Bir anda mı oldu ağır falan mı kaldırdın ya da yediğinden falan mı oldu canım ağrın falan mı vardı kendini mi zorladın 😞🤲 inşallah seninle kalır minik sağlıkla ilerlesin

Bir anda mı oldu ağır falan mı kaldırdın ya da yediğinden falan mı oldu canım ağrın falan mı vardı kendini mi zorladın 😞🤲 inşallah seninle kalır minik sağlıkla ilerlesin
Oturuyordum bir anda oldu hiç iş yapmıyorum ki sadece yatıyorum oturuyorum ağrım yok çok şükür ama düşük tehlikem varmış

Eki Görüntüle 3373313
Kodları bilmiyorlar çünkü sen eczacıma sordum de bu kodlarda tanı yazarsa rapor çıkıyor. Bende ı82 yazıyor . Sürekli değişiyormuş rahatsızlıklar zaten hamilelikte 9 ay karşılıyor
Merhaba bende 15 haftalik gebeyim benim rapor 3 aylikmis iğne için eczaci rapor çıkarmaya gerek yok dedi kodun doğru yazılması gerekmis
Kod ne yazılması gerek

Merhaba bende 15 haftalik gebeyim benim rapor 3 aylikmis iğne için eczaci rapor çıkarmaya gerek yok dedi kodun doğru yazılması gerekmis
Kod ne yazılması gerek

Eklentiler

• IMG-20240125-WA0003.jpeg
    IMG-20240125-WA0003.jpeg
    72,9 KB · Görüntüleme: 45
Benim 8. Haftada karından ses alamadı gördü sadece ben hep vajinal oluyorum bebek kanama alanları vs hepsi net ölçümlerle belli oluyor neden vajinal istemediniz
8.haftada neden karından ses alamadı ki makina mı güzel değildi ben 8+3 te ilk defa karından muayene oldum ses görüntü hepsi vardı çok şükür.

8.haftada neden karından ses alamadı ki makina mı güzel değildi ben 8+3 te ilk defa karından muayene oldum ses görüntü hepsi vardı çok şükür.
6+1 de ses aldım ama vajinal muayene oluyorum hep ben makinalara da bağlı küçük olduğu için vajinal de belli oluyormuş benim birazda kilom var zor oluyor şuan yukardan bakması

Kızlar biz bugün bebişimizin kalp arışını duyduk Allahıma şükürler olsun🙏🏻🧿😍 yalnız sormak istediğim bir şey var 2 embriyo transferi olmuştu bizim iki kese var diğer kese de büyüyor ama işi boştu. Şuan 6+0 haftalık hamileyim. İkiz gebe kalanlar sonradan bebek oluşan var mı aranızda? Çok üzüldüm diğer miniğimin kesesi boş olunca. Doktor haftaya belli olur dedi. Benim merak ettiğim sonradan kesenin içinde bebek oluşan oldu mu ikiz gebe olanlardan? Allahım bekleyen herkese nasip etsin sağlıklı evlatlar🙏🏻🙏🏻🧿🧿

6+1 de ses aldım ama vajinal muayene oluyorum hep ben makinalara da bağlı küçük olduğu için vajinal de belli oluyormuş benim birazda kilom var zor oluyor şuan yukardan bakması
Makinalara net bağlı bence tabi bide bebişin gelişimine. Aynen vajinalde herşey daha net

Kızlar ben de bugün 6+5 te miniğimn kalp atışlarını duydum darısı bekleyen herkesn başına🙏 Ben kayınvalidemde kalıyordm nerdeyse 1 aydr bugün kalp atışndan sonra kendi evime geldim bir yemel yapaym ddim biraz ayakta kaldm eğildm kalktm da tabi hemen kanamam oldu biz hiç hareket etmicek miyiz ya :KK43: Bir de doktorm içerde kese yanında çok az bir kanama alanı var demişti ama bişey yapmicaz şuan ona dedi ama şimdi kanamam olunca korktm kalp atışından sonra düşük yaşayan var mı aranızda

Kızlar ben de bugün 6+5 te miniğimn kalp atışlarını duydum darısı bekleyen herkesn başına🙏 Ben kayınvalidemde kalıyordm nerdeyse 1 aydr bugün kalp atışndan sonra kendi evime geldim bir yemel yapaym ddim biraz ayakta kaldm eğildm kalktm da tabi hemen kanamam oldu biz hiç hareket etmicek miyiz ya :KK43: Bir de doktorm içerde kese yanında çok az bir kanama alanı var demişti ama bişey yapmicaz şuan ona dedi ama şimdi kanamam olunca korktm kalp atışından sonra düşük yaşayan var mı aranızda
Endişe yapma canım doktoruna haber ver . Alttan muayene ettiyse rahim girişimde kılcallar patlayabiliyor yada eğer çok bastırdıysa kanama alanını da atan hastalar varmış en iyi doktorun karar verir ara istersen ona göre iğne falan versin

X