2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

23 Aralıkta transfer oldum,
10.gun 549
13.gun 1774
19.gun 13667
Yarın kese kontrolu var, dayanadım ben beta baktırdım . Ya ikiz ya da garip birşey mi var acaba dış gebelikte boyle artabılıyormus sanırım yınede
Her 2 günde bir yapılan testlerde bir önceki günün 2 katı kadar artması gerekmiyor mu zaten bi yerde öyle okumuştum yanlış hatırlamıyorsam

Hayır ya dış gebelik diye düşünmeyin. Dış gebelik sıkıntılı bir süreç ve şimdiye kadar belirtin olurdu gayet iyi nesi var ki
Canım ben daha önce dıi gebelik geçirmiş biri olaraktan söylüyorum için rahat olsun kan değerlerin normal artmış dış gebelikte asla düzenli iki kat artış görülmüyor bir gün 2 kattan fazla bir gün 2 kattan az daha sonra hep azalıyor ki azalmaya başladığnda çok kanama ve dayanılmaz bir ağrı oluyor sen içini ferah tut

Yaa maşallah size gerçektenBen toplamda 5 ampul ün 4 tanesini vuruldum bir tane kaldı. Rabbim herbirimizin sağlıcakla kucağımıza almamızı nasip etsin inşallah
Amin canm amin . İşin ucunda evlat oldumu hiç birşey gözün görmüyor. Ama gercekten artık alısıyor ilk zmankiler gibi acımıyor. Rabbim kazasız belasız evlatlarımıza kavusturup sağlıkla ilerlemesini sağlasın inşallah

canım arkadaşlarim. Tek yumurtam döllendi. Taze transfer düşünülüyor. Sizce havuz yaptırmalı mıyım? Nasip bu deyip devam mı edeyim? Ben çift embriyo transferi istiyordum ama nasip değilmiş

canım arkadaşlarim. Tek yumurtam döllendi. Taze transfer düşünülüyor. Sizce havuz yaptırmalı mıyım? Nasip bu deyip devam mı edeyim? Ben çift embriyo transferi istiyordum ama nasip değilmiş
Canm bence havuz yaptırmalısın tek embriyo tutmazsa herşey yine silbaştan oluyor. bi arkadaşım 2 tane embriyo döllenmişti ikisini de koydular ama tutunmadı yani yedek olsa daha iyi olur gibi..yinede sen bilirsin

Kızlar bugün 5+6 oldum ben 6+3 te doktora gidicem ya net olarak kalp atışı duyulur dimi bebekler görünür dimi, ikisi de tuttysa tâbi. Bide ikiside tutmama olsa bu zamana kadar kanama ağrı bişey olurdu dimi. Beta düştüyse hani sonrasında. İki hafta bekle dedi doktr çünkü birsha test falan yaptırmadan bekledm vlla

Canm bence havuz yaptırmalısın tek embriyo tutmazsa herşey yine silbaştan oluyor. bi arkadaşım 2 tane embriyo döllenmişti ikisini de koydular ama tutunmadı yani yedek olsa daha iyi olur gibi..yinede sen bilirsin
Ben de aynısını düşünüyordum ama şimdi taze transfer için iğneleri ilaçlara başlandı. Olmadı bunda böyle yaptırıp sonrasınds tutmazsa havuz yapalım dicem sanırım.

Birde bişey daha srucam size kabzlgm devam ediyor benim tuvaletimi yaparken zorlanıyorm, ama bazen idrar bile yaparken fitilin bı kısmı çıkıyor sizde de oluyor m

Görünür canım, ama daha önce de yazmıştım eğer sadece biri tuttuysa diğeri illa kanamayla atılacak diye bir şey yok, o vücutta kendi kendine kayboluyor kanama şart değil.

Nasıl bu kadar erken söyleniyor yahu doğum tarihleri, benim doktorum 36. Haftada alırız dedi sadece tarih falan vermedi.
Neden söylenilmesin ki? İlk kese kontrolümde vermişti hani normal rutin gebelik için bir hafta olur ya hesaplayıp onu söyledi tabiki kesin o zaman doğuracaksın demedi. Çok normal söylenilmesiii de

Birde bişey daha srucam size kabzlgm devam ediyor benim tuvaletimi yaparken zorlanıyorm, ama bazen idrar bile yaparken fitilin bı kısmı çıkıyor sizde de oluyor m
Kabızlık için kuru erik işe yaradı bende sadece, fitil erimiş olarak çıkıyorsa sorun olmaz

Ben de aynısını düşünüyordum ama şimdi taze transfer için iğneleri ilaçlara başlandı. Olmadı bunda böyle yaptırıp sonrasınds tutmazsa havuz yapalım dicem sanırım.
Bnde bir embriyo çıkmıştı denedm tutmadı ikincide iki çıktı ikiside konuldu pozitif gördüm ama kese falan gormedm daha. Havuz bncr daha yıpratıcı çünkü amh az olduğunda dondurmaya gidene kdrda kaybetme riski oluyor. En azından karnınıza koyup kaybetmek daha mantıklı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…