2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Maşallah ne kadar erken görmüşsün ikinci çizgiyi inşallah bende görürüm bakalım niyet ettim yarım kan vercem ben

Gördünüz mü keseyi kaç haftalık inşallah herşey yolundadır

Maşallah ne kadar erken görmüşsün ikinci çizgiyi inşallah bende görürüm bakalım niyet ettim yarım kan vercem ben
ben de hiç beklemiyordum çok şaşırdım ama hemen gösterdi kendini inşallah sağlıklı ilerler. Kan en sağlıklısı en güzelini yapıyorsun güzel haberlerle gel inşallah canım benim

Cevap yazdıgın için çok teşekkür ederim.
Boyle telaslıyken bırının onemseyıp cevap vermesı cok degerlı.

Doktorlar garantiye almak istiyor. Benim doktorum durumumu biliyor ama kendini zorla bir az daha dedi. Aslında ben de ilaç kullanmayı seven birisi değilim ama mecbur katlaniyorum. Yeterli sonu iyi olsun sonra yine eski hayatımıza devam ederiz

Kızlar birşey soracağım benim sırt ağrısı ve kaşık ağrısı dışında nefes nefese kalma problemi yaşıyorum mesela biraz fazla ayakta kalsam yada yemek sonrası nefesim daralıyor sanki böyle bir durum yaşayan oldu mu hiç ?

Ben olsam bekletmezdim ikisini de koydururdum. Çünkü opuya kadar çok yol var yine baştan baslayacaksin. Yaptır Allah'ın izniyle tutar diyelim ki tutmadı o zaman başlarsın yeniden

Cevap yazdıgın için çok teşekkür ederim.
Boyle telaslıyken bırının onemseyıp cevap vermesı cok degerlı.
Kesinlikle bende öyle düşündüğüm için herkese elimden geldiğince yazmaya çalışıyorum. Sende sağlıkla sıhhatle al kucağına ama sakın erken test yapma ben şimdi hergün yapmak istiyorum acaba pozitif oldu mu diye

Benimde hafif bel ağrısı ve sağ tarafımda sadece bir damar çekmesi gibi bir şey oluyo ama bilmiyorum ya 31inde test vermek istiyorum ama ona bile korkuyorum senin test günü ne zaman dediler

Yerleşme kanaması için ne düşünüyorsunuz?
İlk 2 transferimde olmadı ama devam etmedı gebelık. Bunda da lekelenme yok. Kesın olması gereken bırsey mı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…