2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Kızlar yaaa şuan hamile olan arkadaşlarıma soruyorum ya da daha önce hamilelik deneyimi olanlara; benim gün aşırı böyle en fazla 20 saniyelik belki daha az bir sancım oluyor varya anlatamam o acıyı.. Doktorum kanaman olmadığı müddetçe problem yok dedi ama sizde de var mı bu durum?? 2 ocakta keseyi göreceğim inşallah ama biraz bı duruma canım sıkılıyor canım çok yanıyor..😭😭
Ben çok ağrı çektim bel ağrısı kasık ağrısı bacak ağrısı endişe ettim kendi kendime pimpiriklendim ama çok şükür benimle ikiside 😌korkma kanama olmadığı sürece hiçbir şey olmaz Allah’ın izniyle 🩷🩷

Ben çok ağrı çektim bel ağrısı kasık ağrısı bacak ağrısı endişe ettim kendi kendime pimpiriklendim ama çok şükür benimle ikiside 😌korkma kanama olmadığı sürece hiçbir şey olmaz Allah’ın izniyle 🩷🩷
Aynen canımm zaten her ağrıdan sonra bakıyorum birşey var mı diye çok şükür bir problem yok ama ne bilim yaaa 🤭🤲🏻🤲🏻

Merhaba arkadaşlar dün pınar in test günüydü ses soluk cikmadi iyi mi acaba özelden haberlesen var mı aranızdan ?
Dün bahçecideydim o kadar çok pozitif haber alan vardı ki kahkahalar havada uçuşuyordu inşallah Pınar da içlerindedir diye dua ettim. İnşallah pozitif sonucunu almıştır, aynı doktora gittiğimiz için ben daha çok merak ediyorum🤗

Ben 6. Gun embriyosu transferi oldum 20 Aralıkta. 30 Aralık test günüm. 4. Ve 6. Gün erken gebelik testi yaptım ikisi de negatif. Tekrar alıp yapmayı düşünüyorum yarın için

Ben 6. Gun embriyosu transferi oldum 20 Aralıkta. 30 Aralık test günüm. 4. Ve 6. Gün erken gebelik testi yaptım ikisi de negatif. Tekrar alıp yapmayı düşünüyorum yarın için
Canım kaçıncı gün embriyosu kalitesi ne bence 6.gün erkendir evet bazı kişilerde belli eder ama hepimizin bünyesi aynı degil 8.günü bekle derim

Canım kaçıncı gün embriyosu kalitesi ne bence 6.gün erkendir evet bazı kişilerde belli eder ama hepimizin bünyesi aynı degil 8.günü bekle derim
6. Gün emriyosu 5cc kalite. Düşük yani ama bir umut işte bekliyoruz. İlk embriyo çok kaliteliydi. 3ab idi. Kimyasallar sonuçlandı. O yüzden kaliteye çok takılmamak gerek galiba. O kadar karmaşık ki şans nasip işi çok bunda.

6. Gün emriyosu 5cc kalite. Düşük yani ama bir umut işte bekliyoruz. İlk embriyo çok kaliteliydi. 3ab idi. Kimyasallar sonuçlandı. O yüzden kaliteye çok takılmamak gerek galiba. O kadar karmaşık ki şans nasip işi çok bunda.
Kesinlikle öyle fakat şunu belirtmek icin söyledim orta kaliteli embriyolar daha geç kendisini belli ediyor bu sebepten 6.gün negatif görüp üzülmeyin diye Rabbim ol derse elbette önüne hiçbir şey geçemez 🙏 hayırlısıyla pozitifi görürsünüz Allah’ın izniyle 🤲🏻

X