2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Ay kızlar sonucum geldi 437 çıkmış şükürler olsun tuttu galiba. 10. Günüm. 21 aralıkta 40 çıkmıştı. Baya hızlı yükselmiş ikiz mi tuttu acaba?
Maşallah çok güzel değerin Allah sağlıklı sıhhatli kucağına almayı nasip etsin inşallah
Darısı bekleyenlerin başına ☺️☺️

Belkide o meleklerin için doğru zaman değildi canım belkide doğru zaman tamda şimdidir 🥰

Kızlar az önce ilaç aldım geçen haftadan bu haftaya ilaçlara zam gelmiş.prolutex iğne kutusu 850 alıyordum smdi 1000 olmuş bı kutusu sadce 3 gün yetiyor. İntralipid serum da 1140 tı oda 1400 olmuş serumuda 12 haftaya kadr kullanıcakmısım
Bana eczacı dediki abla hamile kalırsam çok kullanacaksın yazık günah bu paraya doktoruna şöyle rapor çıkarsın dedi bende dün aldım aynı ilaclari böyle bişey var mı arkadaslar

Ay kızlar sonucum geldi 437 çıkmış şükürler olsun tuttu galiba. 10. Günüm. 21 aralıkta 40 çıkmıştı. Baya hızlı yükselmiş ikiz mi tuttu acaba?
Çok sevindim hayırlı olsun Allah'ım bizede nasip etsin isallahh bugün 4 üncü gün aşırı derece adet olacak gibi ağrım var namaz kılıyorum acaba çok mu kastım kendimi diyorum

Ankara da olan arkadaşlar transferinizi nerde yaptırdınız hamile kalanlar doktorunuzla devam mı ediyorsunuz yoksa başka doktora mı geçtiniz tavsiyeniz var mı ? Özellikle Koru için ne düşünüyorsunuz ?

Ankara da olan arkadaşlar transferinizi nerde yaptırdınız hamile kalanlar doktorunuzla devam mı ediyorsunuz yoksa başka doktora mı geçtiniz tavsiyeniz var mı ? Özellikle Koru için ne düşünüyorsunuz ?
Canım ben Cem Akarsu’da tedavi gördüm. Pozitif sonuç aldım henüz kalp atışı duymadım. Ben de hastane arayışındayım ama maalesef özele gidecek bütçemiz yok ne yapacağımı ben de düşünüyorum 🤷🏻‍♀️

Hayır canm 3. Gün embriyosu kalitesini söylemedi iyi kalitede embriyo transferini yaptık dedi o kadar ben kalitesinede çok bakmıyorum çünkü iyi olup tutmayan orta kalite olup tutan o kadar çok ki Rabbimin ol demesine bakıyor
Biliyormusun doktorların emekleri tabiki çok önemli.
Ama inan iki kere transfer oldum hep pozitifi gördüm hatta en on 4 kere beta baktırdım 2,5 3 kat artıs gorduk. Kısmet olmadı. O zamanda hersey cok ıyıydı doktorlara gore.

Oyuzden dedıgın gıbı Allah ne derse o olur. Zamanı geldıyse o bızlere bunu gercek kılacaktır.

Dip not: Aslında hiç iyi değilim bu seferde olmazsa diye 3. gunu, test gunum 2 ocak inş yuksek cıkar oyle bır degerle ogrenırım :KK43:

Kuzum ben Ankara'da yaptırdım bnm doktorum hrs ve koruyla anlaşmalı hrs de yoğun bakım ünitesi 1 inci düzey koruda 3 üncü veya 4 üncü düzey gebelik olursa koruda yaptririm dedi çünkü bnm ilk kizim prematüre geçmişi var korunun kuvezleri ve yoğun bakımı daha iyi dedi

Kuzum ben Ankara'da yaptırdım bnm doktorum hrs ve koruyla anlaşmalı hrs de yoğun bakım ünitesi 1 inci düzey korudan 3 üncü veya 4 üncü düzey gebelik olursa koruda yaptririm dedi çünkü bnm ilk kizim prematüre geçmişi var korunun kuvezleri ve yoğun bakımı daha iyi dedi
Şimdi bız tüp bebek odaklı.dusunuoruz ama tutuncada çocuk odaklı düşünmek lazım kuvez var mı yoğun bakım var mı çocuk doktoru iyi mi bnm kızım erken doğdu çocuk doktoru hayatımızı kurtardı o yzuden araştırmak lazim

Şimdi bız tüp bebek odaklı.dusunuoruz ama tutuncada çocuk odaklı düşünmek lazım kuvez var mı yoğun bakım var mı çocuk doktoru iyi mi bnm kızım erken doğdu çocuk doktoru hayatımızı kurtardı o yzuden araştırmak lazim
Kuzum ben Ankara'da yaptırdım bnm doktorum hrs ve koruyla anlaşmalı hrs de yoğun bakım ünitesi 1 inci düzey koruda 3 üncü veya 4 üncü düzey gebelik olursa koruda yaptririm dedi çünkü bnm ilk kizim prematüre geçmişi var korunun kuvezleri ve yoğun bakımı daha iyi dedi
Doktorunuzun ismi nedir memnun musunuz ? Koru yu doğum için çok tavsiye eden var ama çok olumsuz konuşan da var bende kararsız kaldım güncel fiyatlarını da bilmiyorum açıkçası

Canım ben Cem Akarsu’da tedavi gördüm. Pozitif sonuç aldım henüz kalp atışı duymadım. Ben de hastane arayışındayım ama maalesef özele gidecek bütçemiz yok ne yapacağımı ben de düşünüyorum 🤷🏻‍♀️
Benim bir arkadaşım etlik şehir hastanesine gidiyor doğumu da orda yapacak ve çok memnun canım tavsiye ediyor ben özel baktığım için gitmedim ama aklında bulunsun

X