2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Canım sonucum 40 çıktı ama çok düşük bir değer hala inanamıyorum doktor pozitif dediğinde yaşadığım o duygu selini size anlatamam 2 gün sonra tekrar kan vericem inşallah yükselir değerim güzelce dua edin lütfen Rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah daha fazla aratmasın
Ben sana söyledim ama o kadar negatifsin ki beni bile tereddüte soktun rabbim tamamına erdirsin çok mutlu oldum inan bana dua etmiştim senin için akşamdan gözün aydın 🥲

Canım sonucum 40 çıktı ama çok düşük bir değer hala inanamıyorum doktor pozitif dediğinde yaşadığım o duygu selini size anlatamam 2 gün sonra tekrar kan vericem inşallah yükselir değerim güzelce dua edin lütfen Rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah daha fazla aratmasın
12 ci gununmuydu bugün lekelenmem oldumu muhtemelen geç tutunmustur

Merhaba bende 19 Aralık'ta transfer oldum 29 zunda kan vericem dün erken gebelik testi yaptım çok silik bir çizgi belirdi böyle şeyle karşılaşan varmı umudumu yitirmemem gerek demi

Bende 6.günde ilk gebelik testi yapmıştım öylesine tamamen benimde silik çıkmıştı şuan elhamdülillah hamliyeyim keseyi görmeyi bekliyorum 🤲🏻🥺 sende de çıktığına göre var ama kan testi özellikle ikinci kan testi çok önemli hayırlısı olsun inşallah 🤲🏻🤲🏻💕

Eklentiler

• 1703581616454..jpg
    1703581616454..jpg
    39,8 KB · Görüntüleme: 58
Arkadaşlar transfer gününü saymasam 6 günde erken gebelik testim böyle çıktı yorumlarmisiniz lütfen varmı sizce

Harika 😂 bende kryo transferlerde 1.500 felan ödüyorum onu sigortam karşılamıyor .
Bencede harika 😂 İnşallah senin bu sefer olmuştur da bidaha ya gerek kalmaz çok pahalı tedaviler yumurta sayısı hesap yapıyorlar ben yaza kadar yapamam artık maddi olarak sıfırdayım 😕krankenkasse yardım ederken yarısını karşılıyor mu ?
Türkiye’ye de gitsek aynı hesaba geliyor yani süreç uzadıkça hem maddi hem manevi çok zorluyor
Hakkımızda hayırlısı ..

Ben sana söyledim ama o kadar negatifsin ki beni bile tereddüte soktun rabbim tamamına erdirsin çok mutlu oldum inan bana dua etmiştim senin için akşamdan gözün aydın 🥲
Evet canım söylemiştin ama o kadar aynı ki adet belirtileriyle anlamak mümkün değildi.. Canım Dua eden etmeyen herkesten Rabbim razı olsun inşallah sizlerde güzel haberler alırsınız buradan sizin mutluluğunuzu paylaşırız 🥰🥰 Çok teşekkür ederim desteğin o kadar iyi geldi ki sedanur Elif Rabbim binlerce kez senden razı olsun 🤲

Seni cok iyi anlıyorum aynı şeyleri yaşadım. Allah devamını getirsin inşallah dualarım seninle.
5.gun embrıyosuydu dımı kalıtesı nasıl

Evet canım söylemiştin ama o kadar aynı ki adet belirtileriyle anlamak mümkün değildi.. Canım Dua eden etmeyen herkesten Rabbim razı olsun inşallah sizlerde güzel haberler alırsınız buradan sizin mutluluğunuzu paylaşırız 🥰🥰 Çok teşekkür ederim desteğin o kadar iyi geldi ki sedanur Elif Rabbim binlerce kez senden razı olsun 🤲
Canım benim dularım hep seninle bende regl oldum yarına çağırıyorlar benim için dua edin şimdi neler olucak bakalım,🤭💝

Kızlar şimdi benim 7. Günüm transferde. Ben test alsam çıkar mı yani şimdi. 3 gün embriyosu iki tane biri 10 diğeri 10 dan fazla hücreli. 2. Gün transfer yapıldı. Taze transfer oldum. 14 Aralık çatlatma iğnesi vuruldum akşam 16 Aralık opu 19 Aralık transfer oldum.
3. Güm embriyo geç öğreniliyor diye biliyorum kuzum bence yapma test gününü bekle çatlatma iğnesi de yanıltabiliyor

Kızlar ilk kese muayenesi. Ben alttan baktırmak taraftarı değilim. Alttan baktıran var mı?
İlk kese muayenesi alttan oluyor üstten gorunmeyebilir kese çünkü hiçbir zararı yok hatta kalp atışında da alttan oldu benim sonrasında yeni doktora geçtiğimde şimdi hep üstten bakılıyor
Bide gittiğiniz normal kadın doğum doktoruuna tüp bebek olduğu bilgisini verdiniz mi?
Evet bilgilendirmen gerek benim doktorum dosya göndermişti bunu gittiğin doktora ver diye ayrıca ilaçları ne zmana kadar kullanman gerektiğini falan o yönlendiriyor hem tüp bebek diye daha özen gösteriyorlar 😊

Maşallah ne güzel sonuç almışsın inşallah daha güzel şeyler duyarız. 🍀

X