2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Kesinlikle öyle fakat şunu belirtmek icin söyledim orta kaliteli embriyolar daha geç kendisini belli ediyor bu sebepten 6.gün negatif görüp üzülmeyin diye Rabbim ol derse elbette önüne hiçbir şey geçemez 🙏 hayırlısıyla pozitifi görürsünüz Allah’ın izniyle 🤲🏻
İnşallah. Çok iç açıcisin teşekkür ederim:)) umudumu yitirmiyorum hersey O'nun elinde

2 gün sonra ver 2 kat artarsa sorun yoktur. Şimdi de pozitif düşün kötüğü çağırma. Değer çok düşük değil geç tutunmuş 3. Gün embriyosunda değer daha az çıkıyor 5 ci günden. Hamile olduğunu önce kendine kabullandir stresten uzak dur kimseyi de ciddiye alma
Evet sanırım haklısın canm çok teşekkür ederim.. size buradan hep yazıcam Perşembe günkü değerimi de paylaşırım sizinle 😊

0.2 çıktı 2 embriyo transferi olmuştum. İkiside 5. Gündü. Şimdi rahim filmi ve bağışıklığımı araştıracaklar.
Çok geçmiş olsun inşallah daha sonrası senin için çok güzel olur. Kalitesi nasildi peki ab falan mı. İnsan üzülüyor tabiki üzülme diyemeyecegim ama geçiyor bu günler de. Bende ilkini kimyasal yasadim şimdikiler sonuç bekliyorum zor atlamıstim ama takmiyorum artık hersey nasip kısmet. Tekrar denersin ve tutar o inşallah 🙏🙏

Ben 6. Gun embriyosu transferi oldum 20 Aralıkta. 30 Aralık test günüm. 4. Ve 6. Gün erken gebelik testi yaptım ikisi de negatif. Tekrar alıp yapmayı düşünüyorum yarın için
Youtube da bir video izledim doktor diyor ki 5.günden sonra vucuda lokasit hormonun yükseldiğini bundan önce yapıldığında negatif çıkacağını söylüyordu. Sakın modunu düşürme

Seni cok iyi anlıyorum aynı şeyleri yaşadım. Allah devamını getirsin inşallah dualarım seninle.
5.gun embrıyosuydu dımı kalıtesı nasıl
Hayır canm 3. Gün embriyosu kalitesini söylemedi iyi kalitede embriyo transferini yaptık dedi o kadar ben kalitesinede çok bakmıyorum çünkü iyi olup tutmayan orta kalite olup tutan o kadar çok ki Rabbimin ol demesine bakıyor

X