2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Kızlar merhaba bugun test günümdü 11 aralıkta transfer oldum 22 Aralık test günüm ve değer 774 çıktı henüz doktorum ile görüşmedim sizce değer nasıl
Pozitifleri gördükçe nasıl mutlu oluyorum bi bilseniz 🥰🥰🥰 sağlıcakla kucağınıza almanızı diliyorum 🙏🏻🙏🏻🙏🏻
Pazartesi saat 16:00 da transferim yapıldı. Bir iyi bir orta kalite iki embriyo. Test günüm 28 Aralık ama dayanamadım bu sabah evde kaset test yaptım tertemiz bir tek çizgi. Herkese karşı umutla bakarken kendime gelince hiç olmayacakmış gibi hissetmem normal mi 😞

Pozitifleri gördükçe nasıl mutlu oluyorum bi bilseniz 🥰🥰🥰 sağlıcakla kucağınıza almanızı diliyorum 🙏🏻🙏🏻🙏🏻
Pazartesi saat 16:00 da transferim yapıldı. Bir iyi bir orta kalite iki embriyo. Test günüm 28 Aralık ama dayanamadım bu sabah evde kaset test yaptım tertemiz bir tek çizgi. Herkese karşı umutla bakarken kendime gelince hiç olmayacakmış gibi hissetmem normal mi 😞
Kız pazartesi olmuşsun daha 4. Gün bi dur 🤣 o his normal umutsuzluğa düşüyoruz

maalesef transferim en azından 4-5 gün ertelendi.
bugün rahim kalınlığını beğenmediler, geçen hafta 7.8 ölçmüşlerdi, şimdi 7.1 ölçtüler. anlayamadım:KK43: estrofemi 2 katına çıkardılar.
epey bi bozuldu moralim. zaten en çekindiğim şeydi ince rahim.
inşallah düzelir bir dahaki kontrole 😢
8.1’e yükselmiş.
transfer tarihim 28 Aralık olarak belirlendi.
3-4 gün biraz zor geçti belirsizlikten. ben hazırlamıştım kendimi transferin iptali haberine.
neyse artık pozitif olmaya bakacağım 🙏

Daha çok erken dimi, ne bilim silik de olsa biseyler görmeyi çok istemiştim. Umutla bekleyecektim. Hiç olmayacakmış hissi bi tek bende olan bisey değil dimi 🥲
Bende de oluyordu canım çok normal ve hala oluyor. Bak yarın kese için gidicem sanki göremicekmişim hissi kaplıyor içimi ama ne yapalım baş edicez bu streslerle

8.1’e yükselmiş.
transfer tarihim 28 Aralık olarak belirlendi.
3-4 gün biraz zor geçti belirsizlikten. ben hazırlamıştım kendimi transferin iptali haberine.
neyse artık pozitif olmaya bakacağım 🙏
NAr suyu içtiniz mi. Bana doktorum tavsiye etmişti. O mu etkili oldu yoksa estrofem mi bilmiyorum ama transferden beş gün önce 8.6 ya yükseldi benim

X