2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Kızlar lekelenmem başladı kahve rengi ve baya yoğun 😥bu seferde olmayacak bittim ben bittim 5. Gebeliğim benim sorum ne delireceğim bugün doktor kontrolüm vardı 😥😥😥😥
Canım benim 10.günden beri var bugün 18.günüm 10 tane progestan kullandım kalçadan bana mısın demiyor yapım böyle diyorum artık ne yapayım 🤯
Korkma sende yoktur bişey taze kırmızı kan olmadıkça korkmayın diyor doktor ama tabii ki bilgisi olsun ara bakalım ne diyecek

Canım benimde ilk gebeliğim aynı o kalitefeydi seni çok iyi anlarım 🥺 ilaçları bıraktıktan 1 hafta sonra muhtemelen adet görürsün umarım bidahaki sefere gebeler kervanına katılırsın 🤲 bende şuan transfer aşamasına hazırlanıyorum tekrardan ama.malesef kalanlar orta kalite
İnşaAllah canım hep beraber başarırız, brnimde kalanlar 3ab kalitede, artık şans kısmet işi diyorum, bu arada dün reglim başladı, şubat ayında ikinci transfer olacak sanırım

Arkadaslar benim size nacizane önerim lütfen 12.günden önce kan testi yapmayın. İdrar testleride guvenli degil öncesinde evet pozitif cıkabilir ama malesef Allah korusun kimyasala donme riski her zaman var.Spontan gebelikte de tüp bebekte de.. O yuzden drlar her zaman şunu der bebek kalp atışı duyulmadıkça gebelik kesin var diyemiyoruz. Tabi bizler hasretiz o çift çizgiyi görmeye bunu cok iyi biliyorum on yıldır bekliyorum bende mucizemi cunku. Allah korusun eger olumsuz bir durum olursa cok fazla yıkım oluyor. Ben iki kere yaşadım bunu. İlkinde hcg duzenli artıs vardı hatta 620 ile öğrendim 12.günde.sonra uc kere kan verdim yukselis cok iyi devam ediyordu. Embriyom 5aa ve genetik taramalı idi. Kesin gözüyle bakıyordum. Dr kese için gün verdi randevuma üç gün kala avuç içi kanamayla bebegimi kaybettim. 2binlere cıkan deger aniden düşüşe gecti aynı gün. Bu olayın üstünden beş yıl geçti acısı hala dinmedi cok fazla umut bagladıgım icin.. Gecen yılda yine iyi artışla pozitifi yakaladık. Dr kese ve kalp aynı gune randevu verdi. Ben bebegimi gorme sevinci ile gittim gördüğüm sey koca bir boşluktu. Bu sefer kanama olmadan degerim düşüşe geçmiş haberimiz yok.. Rabbim kimseye Yasatmasın. Umarım yanlıs anlasılmam. Druma sorduğumda bu durumların gayet normal oldugunu soyluyor. Genetik taramalı bile asla garantisi yok diyor. Rabbim hepinizi sevindirsin katından mucizelerini gondersin. Kendime dua ederken siz kardeslerime de her zaman dua ediyorum. İsteyen dileyen herkese nasip olsun saglıcakla ins🤲🤲🤲🤲
Acınızı anlıyorum, çok inanıp kaybetmek yıkıyor insanı. Bende 5 ayda ıkı kere yasadım sonuncusunda cok ınanmıstık, kese gormeye gıtmeden bırgun once sabah 4 kanama basladı beta degerı dustu kaybettık. Esımın bır sozunu unutamam “ En son babam oldugunde bukadar uzulmustum” okadar ınanmıstıkkı.

Neden devam etmıyor hala net bırsey kımse soylemıyor. Doktor gerek yok desede sma wes analızıne kadar yaptırdık temız.
Benım asıl 3 yıl once buyuk laproskopi ameliyatı ıle baslayan surecım olmustu yapısıklık kalınlasmama.

Onlar sımdı yerınde, ıkı kez pozitif aldık. Doktorlar herseyı aynı yapıyor çok iyi işim varken çok şeyden vazgecıp işimi de bıraktım çok stressli gergındı bu mudur acaba diğerek 3. transferı yarın yapacağız

Hakkımızda hayırlısı 🙏🏻 Sızın suan surec nasıl
Yazdıklarınızı gorunce okadar ıcıme dokundu ve hıssettımkı yazmak ıstedım

İnşaAllah canım hep beraber başarırız, brnimde kalanlar 3ab kalitede, artık şans kısmet işi diyorum, bu arada dün reglim başladı, şubat ayında ikinci transfer olacak sanırım
Selamlar onunla ilgili bırsey bulmustum paylasıyorum , rakama bakmaksızın literaturde arastırmada harfler aynı oranla hamıle kalma

Eklentiler

• IMG_6192.jpeg
    IMG_6192.jpeg
    55,8 KB · Görüntüleme: 76
X