2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Tesekkur ederim, peki drunuz bu konuda bir yorum yaptı mı yani transferden önce tsh şu değerde olmalı diye? Benim surecim henuz baslamadı. Gecen sene kimyasal sonuclandı transferim. Tsh'ım 3.8 di drum normal dedi. Euthyrox 25 kullanıyorum dozumu artırmadı. Önceki drum 2.5 altında olmalı diyordu ona gore doz ayarlıyordu. O yuzden kafam karıstı benimde. Her drun görüşü farklı demekki. Benimde bu konu aklıma takıldı, tsh 2.5 üstü iken gebe kalınırsa kimyasala neden olur mu diye.. Siz kac mg kullanıyorsunuz ilacınızı
Bu arada hayırlı olsun gebeliginiz saglıcakla kavusun ins🤲
Çok teşekkür ederim amin inşallah sizde bir an önce hamile kalırsınız ve sağlıklı bir bebeğiniz olur.
Bence bir endokrin doktoru ile görüşün. Benim doktorum hamilelikte tsh 2,5 altında olmalı dedi. Ve ben çok araştırdım internette ve amerikalı bir uzman var mesela o haşimato hastalarında 1.0 altında olmasını istiyoruz bile diyor. Yani bence en azından 2,5’i kesinlikle geçmesin.
Benim bir kızım var ve ondan önce bir düşük yaşadım normal yollarla hamile kalarak, ve o zaman tsh değerim 5-6 gibi birşeydi geç farkettik. Ama düşük nedenini bilmiyoruz tabi.
Ben şu an hap kullanmıyorum bir senedir, çünkü değerlerim normal gidiyordu. Ama cumartesi kan tahlilinden sonra muhtemelen hapa başlayacağım yine çünkü hamilelik çıkartabiliyor değeri genellikle.

Pozitifleri gördükçe nasıl mutlu oluyorum bi bilseniz 🥰🥰🥰 sağlıcakla kucağınıza almanızı diliyorum 🙏🏻🙏🏻🙏🏻
Pazartesi saat 16:00 da transferim yapıldı. Bir iyi bir orta kalite iki embriyo. Test günüm 28 Aralık ama dayanamadım bu sabah evde kaset test yaptım tertemiz bir tek çizgi. Herkese karşı umutla bakarken kendime gelince hiç olmayacakmış gibi hissetmem normal mi 😞
Bnde senin gibi transfer günü hariç 4 gün yaptım çıkmadı ama diğer gün yaptım çok az çıktı inş sizede nasip olur ama test gününüze kadar bekleyin rabbimden umut kesilmez

Kızlar merhaba bugün 7. Günüm ve sanki adet olmuşum da bitmişim gibi hissediyorum sanki belirtilerim gitti hissiyatına kapıldım bnm gibi belirtisi kaybolan var mı ve sonucu neyle sonuçlandı bilgi verir misiniz

X