2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Canım acile gittim ordaki ler bişey bilmiyor zaten igenmi yaptırdm eve geldim. Kan sulandırıcıyi kesti doktor. Modum çok düştü çok 😭
Acildekiler asla insan halinden anlamiyorlar. Seni çok iyi anlıyorum. İgneni yaptırdin artık dinlen ve dua et belini yorma ayakta çok durma. İnşallah her şey yolunda gidecek canım 🤲😍😍

Acildekiler asla insan halinden anlamiyorlar. Seni çok iyi anlıyorum. İgneni yaptırdin artık dinlen ve dua et belini yorma ayakta çok durma. İnşallah her şey yolunda gidecek canım 🤲😍😍
İnşallah canım Allah razı olsun. Cidden acildekiler iğnenin ne iğnesi olduğunu bile bilmiyorlar biz dedik ne olduğunu 🥲

İnşallah canım Allah razı olsun. Cidden acildekiler iğnenin ne iğnesi olduğunu bile bilmiyorlar biz dedik ne olduğunu 🥲
Maalesef bazı yerlerde böyle. Normal gebe sanıyorlar çünkü. Neyse ki kanama durdu devam etmemesi onemli. Durumundan haberdar et bizi. Allah yardımcın olsun inşallah 🤲

Belki de öyle olmuştur
Canım inşallah bebişin seninle Meryem süresi dinle bol bol 🤲🏻🤲🏻
Kızlar birşey soracağım. İlk defa oldu son iki saattir sağ üst baldırım böyle çekiliyor gibi nasıl anlatsam damarlarım uyuşuyor gibi mi desem nasıl desem bilemedim anlayanlar vardır belki daha doğrusu yaşayanlar hele deyin kızz nedir bu🤭🤭😂
Bende de cok olmuştu o durum canım hatta bileklerim avuç içlerim ellerim bile çekilmişti sanki oluyor normal ☺️☺️

Kızlar birşey soracağım. İlk defa oldu son iki saattir sağ üst baldırım böyle çekiliyor gibi nasıl anlatsam damarlarım uyuşuyor gibi mi desem nasıl desem bilemedim anlayanlar vardır belki daha doğrusu yaşayanlar hele deyin kızz nedir bu🤭🤭😂
Benim de oluyordu canım sol bacak çekilmesi uyuşma oluyordu

Acaba neden oluyor çok acaip dur doktoruma ilk fırsatta sorayım sebebinii
Dimi çok değişik şeyler, aslına baksanız küçücük bişeler şu anda ama kendi adıma özellikle pozitifi öğrendikten sonra daha da artan şeyler yaşıyorum. Bitmeyen sol kasık hareketliliği çekilmeler falan, yahu sen daha nesin de yapıyorsun bunları 🤣🤣

Dimi çok değişik şeyler, aslına baksanız küçücük bişeler şu anda ama kendi adıma özellikle pozitifi öğrendikten sonra daha da artan şeyler yaşıyorum. Bitmeyen sol kasık hareketliliği çekilmeler falan, yahu sen daha nesin de yapıyorsun bunları 🤣🤣
Hahahahah gerçekten öyle şuan pirinç tanesi var ya da yok herhalde kendisinin varlığını hiç unutmayalım istiyor🤭😂

Ben çoktandır topiğinizi sessiz sessiz takip ediyorum aldığınız pozitif haberler o heyecanlı mesajlarınız beni çok mutlu ediyor pozitif olanları tebrik ediyorum. 6 senedir çocuğumuz çünki eşim azosperm yani hiç bir şekilde spermi yok tamamen ümitsiz vakayız. Sanıyordum ama geçen perşembe eşim mikrotese oldu ve 9 spermden 4 embriyomuz var allaha şükür
Şimdi böyle gezip sizin gibilerin pozitif haberleriyle mutlu oluyorum 🥰
Ama bir kaç yerde erkek infertilitesi sebepli tüp bebeklerin tutma şansı az diye okudum. Ocak ayında transferim olucak tedirginim burada bizim gibi erkek infertilitesi sebepli tüp bebeği pozitif çıkanlar var mı🥺 konu dışı oluyorum galiba biraz cevaplarsanız sevinirim 🥰
Kuzum hiç moralini bozma bnm ilk tup bebeğim de morfoloji bozukluğu vardı bir kızım var çok şükür

Başlığı görünce dayanamadım. Ah be bana kasım ayı olmadı Aralık transfer nasip olsaydı dedim. Bir de bu ayı kendi haline bırakan Dr a iç ses :" 3.5 sene olmadı bu ay doğal olur mu? Allah dan umut oluverise..." gülerken ağlamalık..ağlarken gülmeli durumlar...

Maviboncuk58 cnm sakın moralini bozma ve mümkünse dinlen kuuzm isallah bebeğin seninle elini karnına koy bol bol dua et Allah korusun öyle bişey olsa çok yoğun bi sekilde ağrı ve kan geliyor arkadaşım yanımda dusuk yaptı ağrıdan yerlerdeydi ve çok kanamasi oldu

Hamiş arkadaşlar tebrikler kızlar Allah'ım kucağıniza almayı nasip etsin bende bütün gum hastanedeydim tansiyonuma baktılar sürekli çok artış olsaydı tansiyon ilacına baslatacaklardi transfere engel değil bozma moralini dedi vakit geçmiyor cuma transferr varr Allah bilir koyunca 10 gün nasıl geçecek 🥺🥰

Kızlar birşey soracağım kokusuz açık sarı akıntı sebebi nesir sizce. Netten bakınca enfeksiyon olduğu yazıyodu. Bilgisi olan var mı????

X