2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Şimdi selçuk selçuk ve cem çelik arasında bi yere gidicem ama okadar zor ki şimdi seçmek
Bahçeci İstanbul'da çok ovuluyor neden bilmiyorum hiç gitmedim ama çok çok pahali. İlla ki iyi doktorları da vardır. Ama bence oranın adı var. Ben Brüksel de bu üçüncü denemem olacak. Biri negatif biri poztif ama sürmedi. Başka yere gitmeyi düşünmedim açıkçası. Çünkü bir sorunla karşılaşmadım. Kendimi tamamen doktoruma bırakıyorum. Doktorum da Yücel Karaman. Ha cem Çelik yeni geldi mesela oraya . Üçüncü denemem de ona gideyim dedim ama muayene ücreti bana fazla geldi çünkü benim sadece transfer olacaktı baştan baslamayacaktim. Sırf sadece transefr için değiştirmim dedim. Yücel Karaman ya da Cem çeliği düşünebilirsiniz. Tabi yine araştırmaya devam edin. İçiniz rahat etsin. Ben mesela doktoruma sorularım bitmeden asla kalkmıyor bana kapıyı göstermiyor yani 😄 sabırla dinliyor sacmaysa saçma 😄

Şuan o kadar canım sıkıldı ki bu ayı geçicem size özelden sonra yazabilirmiyim
Ne zaman isterseniz yazın benim ilk fakültede gittiğim Dr bana tahlil kağıtlarını atarak bu adamın çocuğu olmaz falan demişti duymak isteyeceğim son şeydi hemen ordan kaçtım özele geçtim bazı doktorlar biraz sert tavırlı biz şuan hassas bir dönemdeyiz lütfen yalnız olmadiginizi bu yolda herkesin bunları yaşadığını bilin çünkü insan sanıyor ki en kötüsü benim başıma geldi ama yolun sonu güzel olacak evlatlarımızı kucağımiza alicaz inşallah 🙏☘️🥰

Canım cem çelik nasıl ve nerde muaynanesi? Demin mehmet reşitin yanından çıktım o kadar ilgisiz okadar gerdi ki beni çok kötüyüm
Şişli de brükselde bence dha karar vermediyseniz görüşün. Bahceci doktorları cok kalabalık oldugı için görüsme sadece 10 saniye.ilk tedavim bahcecide cem celikteydi cok kısa görüşürdü smdi brükselde praya göre dha sakin adam en azından konusuyor tavsiye ederim

KIZLARRRRRRR 161.7 İLE HAMİLEYİM BENDE. Artık göbek değil bebek diyeceğim. Çok mutluyum yazamıyorum mutluluktan. Rabbim her birinize nasip etsin. Dualarımdasınız hepiniz. 🤲🏻🤲🏻🥺🥺🥺
Gözün aydın canm her pozitif haberi aldığımda yüzümdeki o kocaman gülümseme bana da umut veriyor pozitifi görmeyen kalmasın inşallah tebrik ederim canım artık sende bir ANNESİN 🥰🤗

Ben çoktandır topiğinizi sessiz sessiz takip ediyorum aldığınız pozitif haberler o heyecanlı mesajlarınız beni çok mutlu ediyor pozitif olanları tebrik ediyorum. 6 senedir çocuğumuz çünki eşim azosperm yani hiç bir şekilde spermi yok tamamen ümitsiz vakayız. Sanıyordum ama geçen perşembe eşim mikrotese oldu ve 9 spermden 4 embriyomuz var allaha şükür
Şimdi böyle gezip sizin gibilerin pozitif haberleriyle mutlu oluyorum 🥰
Ama bir kaç yerde erkek infertilitesi sebepli tüp bebeklerin tutma şansı az diye okudum. Ocak ayında transferim olucak tedirginim burada bizim gibi erkek infertilitesi sebepli tüp bebeği pozitif çıkanlar var mı🥺 konu dışı oluyorum galiba biraz cevaplarsanız sevinirim 🥰
Benim erkek fakrt.morfoloji ve sayısı da skntı ama şükür bı kızım var

X