2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

kızlar selamlarr nasılsınızzzzzz
WP grubu kurmak çok mantıklı yada instagramda grup kurmaaakk
ben 2020 grubundan taa 3.5 sene önce arkadas olduklarımla hala görüşüyorum. İnanılmaz bir bağ oluyor
Hatta toplu mesaj göndermeye çalısıyorum ama olmuyor. Üye grubunuz 1 kişiye mesaj gönderebilirsiniz yazıyor

ben 2020 grubundan taa 3.5 sene önce arkadas olduklarımla hala görüşüyorum. İnanılmaz bir bağ oluyor
Aşqo burası dışında grup kurmak yasak buradan atılırsınız bi çok arkadaşım böyle yaptı atıldı burdan

MErhaba ben de 13 aralıkta tek transfer olmuştum bugün idrar testi yaptım çok net olarak negatif moralim aşırı bozuldu

Merhaba arkadaşlar, ben 9 aralık transfer olmuştum,4ab 5.gün embriyo olmasına rağmen sonucum negatif, yani 3 gündür ilaç kullanmıyorum, genelde ilacı durdurduktan kaç gün sonra adet olur bilginiz var mı

Merhaba arkadaşlar, ben 9 aralık transfer olmuştum,4ab 5.gün embriyo olmasına rağmen sonucum negatif, yani 3 gündür ilaç kullanmıyorum, genelde ilacı durdurduktan kaç gün sonra adet olur bilginiz var mı
Canım benim ilk kimyasala döndüğünde ilacı bıraktıktan sonraki 3. Gün adet olmuştum

Canım ben ilk transferimde negatif görmüştüm 9. gün kanda, ilaçları bıraktım 3. gün adet olmuştum

Ay evet anlayanlar halletsin :))) beni ekleyin. Telegram kullanmıyorum ama ben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…