2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Kizlar ben de tüp Bebek tedavisi görüyorum 44 yumurta toplandı 7tane embriyo donduruldu rahim dinlendirme aşamasındayım opudan sonra ilk adetimi 5.gunde oldum fakat 2. Reglim 15 gün gecikti hala olmadım evde gebelik testi yaptım negatif çıktı tarlusal kullanıyorum hala olmadım siz de böyle birşey oldum mu 2.regl kaç gün sonra oldunuz

Kizlar ben de tüp Bebek tedavisi görüyorum 44 yumurta toplandı 7tane embriyo donduruldu rahim dinlendirme aşamasındayım opudan sonra ilk adetimi 5.gunde oldum fakat 2. Reglim 15 gün gecikti hala olmadım evde gebelik testi yaptım negatif çıktı tarlusal kullanıyorum hala olmadım siz de böyle birşey oldum mu 2.regl kaç gün sonra oldunuz

Bana umut oldnz bende bugün negatif gördüm idrarda.12sinde transfer olmştm
Bence 10.gunu bekleyip direk kan verin.Dedigim gibi 7.gunu test yaptım bembeyaz çıktı golge falanda yoktu.9.gun kıpkırmızı cikti çok şükür.Stres yapip kendinizi uzmeyin.Sizinde güzel sonuçlarının alırız insallah

Ben çoktandır topiğinizi sessiz sessiz takip ediyorum aldığınız pozitif haberler o heyecanlı mesajlarınız beni çok mutlu ediyor pozitif olanları tebrik ediyorum. 6 senedir çocuğumuz çünki eşim azosperm yani hiç bir şekilde spermi yok tamamen ümitsiz vakayız. Sanıyordum ama geçen perşembe eşim mikrotese oldu ve 9 spermden 4 embriyomuz var allaha şükür
Şimdi böyle gezip sizin gibilerin pozitif haberleriyle mutlu oluyorum
Ama bir kaç yerde erkek infertilitesi sebepli tüp bebeklerin tutma şansı az diye okudum. Ocak ayında transferim olucak tedirginim burada bizim gibi erkek infertilitesi sebepli tüp bebeği pozitif çıkanlar var mı konu dışı oluyorum galiba biraz cevaplarsanız sevinirim

Spermler iyiyse embriyo iyi şekilde olursa elbette tutunacak içini rahat tut canım inşallahhhh ocakta güzel bi bebişin olur

Spermler iyiyse embriyo iyi şekilde olursa elbette tutunacak içini rahat tut canım inşallahhhh ocakta güzel bi bebişin olur
İnşallah benide alırsınız aranıza kurduğunuz hamileler grubunda olmak banada nasip olur. Biz hiç olmazlardan yoklardan buraya geldik o kadar kıymetli ki allah bin şükür.

Canım cem çelik nasıl ve nerde muaynanesi? Demin mehmet reşitin yanından çıktım o kadar ilgisiz okadar gerdi ki beni çok kötüyüm
kötü tecrüben için üzüldüm, cem çelik brüksel tüp bebek merkezinde(istanbul gayrettepe) o da eskiden bahçecide calısıyordu merak ettiğin bisey varsa yardımcı olmak isterim bu surec cok zor kotu hissetmeye yer yok ki cok para harcanıyor moralini bozma lütfen kuzum

İnşallah benide alırsınız aranıza kurduğunuz hamileler grubunda olmak banada nasip olur. Biz hiç olmazlardan yoklardan buraya geldik o kadar kıymetli ki allah bin şükür.
Canım ben de daha tüp bebeğe başlamadım ocakta nasip olursa. İkimiz de inşallah güzel haber alırız hiç umutsuz olma tüp bebek tedavisi bu yüzden var

Canım ben de daha tüp bebeğe başlamadım ocakta nasip olursa. İkimiz de inşallah güzel haber alırız hiç umutsuz olma tüp bebek tedavisi bu yüzden var
Hiç sperm yoktu ki dolasıyla tüp bebek şansıda yoktu ümit yoktu hiç anne olmamayı kabullenmiştim tamda ama dedimya mucize oldu bizd inşallah bana yaz mutlaka transferden sonra ben çok heyecenlıyım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…