2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Kızlar transfer öncesi halsizlik ve öksürüğü olan var mıydı ne yaptınız doktor ateşin çıkarsa transferini ertelerim diyor
Transfer öncesi bende çok hastalandım.Hatta transfere giderken yürüyecek halim yoktu ama ateşim yoktu.Hatta transfer biter bitmez öksürük krizine girdim hemşireler sedyeye almak için dakikalarca oksurugumun geçmesini bekledi 10 günde anca duzeldim ama çok şükür sonucum pozitif oldu.Ates durumunuz yoksa endişe etmeyin rabbim güzel sonuçlar almayı nasip etsin

5. Ve 7. günde test yaptım malesef negatif çıktı.Kendimi perişan ettim ama 9. Gün Bi cesaret tekrar test yaptım ve çok şükür pozitif çıktı.Acele etmeyin boş yere strese giriyoruz.Biekac gün daha sabredin hayırlısı olsun insallah

Benım gıbı olan ne cok kısı varmış burda ınanın ıcıme ferahlık verdınız Allah razı olsun
Bende kendımı gercekten perişan ettım.
9. Gun ıdrardamı kandamı ogrendınız.
Belırtılerınız nelerdı

Ben de 7.8. Gün negatif gördüm sonra gittim kan verdim 8.gün pozitif çıktı

Ben de 7.8. Gün negatif gördüm sonra gittim kan verdim 8.gün pozitif çıktı
Ayy aynı benım gbı yaşamıssın sende Vala bende yarın 8. Gunum gıdıp kan verıcem. Eşim bekle Dıyoda yok Cok morelım bozuldu bugun gulmeye ıhtıyacım var ınsaAllah.
Boşa demıyorlar 10 gun bekleyın dıye Adamlar
Beta kaç cıktı senın 8. Gun

Biliyorum canım
Demek istediğim ben dünyanın sonu gibi hissettim ama bakıyorum görüyorum da ne acılar var. İnşallah dilerim Allahtan insallah bu sefer çabanın karşılığını alırsın sen ve biz tüm isteyenler

9.gun idrarda öğrendim.Dunde kan verdim 11.gundu çok şükür pozitif.Transfer sonrasi ilk 4-5 gun adet ağrısı gibi ağrılarım oldu.Sonrasinda ara ara beni iki büklüm edecek kadar krampları oldu.Goguslerden bahsetmiyorum onlar benden ayrı bağımsızlığını ilan etti 2 katına çıktılar ama sanırım gogusler ilaçlardan kaynaklı olabilir.Kotu düşünmeyin az biraz daha sabır eminim sizde pozitif goruceksiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…