2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Kızlar selammm.

Tüp bebek 2. transferimdi 5. gün TEK embriyo cuma 9. gündü ve 156 kan sonucumdu.
Pazar tekrarladık testi 801 çıktı salı sabah yani bugün yine tekrarlardık 2462 çıktı bu normal mi sizce?

Yani;
9. gün 156
11. gün 801
13. gün 2462
Gayet güzel canım maşallah 😍

Kızlar selammm.

Tüp bebek 2. transferimdi 5. gün TEK embriyo cuma 9. gündü ve 156 kan sonucumdu.
Pazar tekrarladık testi 801 çıktı salı sabah yani bugün yine tekrarlardık 2462 çıktı bu normal mi sizce?

Yani;
9. gün 156
11. gün 801
13. gün 2462
Benimkide bi anda çok arttı canım bis orun olmadı

Bebekler size bir şey soracağım.
Bu yerleşme kanaması herkeste oluyor mu?
Bende ne gelem var ne giden?
Belirtiden sayılır mı bilmem ama ayaklarımın üşümesi haricinde bir durumum yok.
Aslında tedavinin her anından keyif almaya çalıştım.
Ya bazen umutlanıyorum bazen korkuyorum. Çok zormuş bu beklemek :KK43:
Herkesde olmuyor canım o benim ilk tüp bebek denemem tuttu kanama falan olmadı ama 8 haftalıkken kalbi durdu, bu 4. Denemem yine olmadı lekelenmem ama ben olumlu hissediyorum karnımda adet sancısı gibi ağrı oluyor ara ara, birde herkes de belirti de olmayabiliyor hep pozitif kal iyi olsun inşallah 🤲

Günaydın hamiş 🤣
Ben de gece acıkma vs yok beslenmem eskisi gibi hemen hemen sadece ekstra 1 bardak süt ile 1 kase yoğurt yemeye çalışıyorum gün içinde.
Ama aşırı lavaboya kalkıyorum 🤷🏻‍♀️
Market sütü mı tüketiyorsunuz. Bende sütçü ile konuşup yeniden ev yoğurdu vs düşünüyorum ama pastörize daha iyi diye okudum. Kaynayınca pastörize oluyor değil mi?
Hiç bilgim yok ya 🥲

Canım mmmmm nasıl sevindim anlatamam giremedim internetm yoktu yeni gördüm yaaa bak ben sana dedim gerçekten seni öyle umutsuz görünce içimde bir umut parladı var ya dedim kendi kendime inan çok mutlu oldum Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin
Allah razı olsun canımmm nasıl teşekkür etsem az hepinize 🥰🥰

Çok teşekkür ederim transferden sonra yaşamış mıydın sende kaşıntıyı? Şuan hafifledi biraz tekrar kaşıntı başlarsa denerim. 🙏🏼 doktoruma mantar demiştim ama bugün iğnemi yaptıktan sonra başlıcak gibi oldu yan etkilerine baktıktan sonra anladım ki prolutex yapıyor kaşıntıyı mantar değil yüksek ihtimalle. Mantar olsa sürekli kaşınır daha önce çok yaşadım. Prolutex kullanıp böyle bir yan etkiyi gören var mı arkadaşlar 😞
Yok canım o zaman değilde transfer öncesi bende öyle oldu ama geçti elma sirkesi ile

Kızlarım ya opu da fazla yumurta toplanıp sıvı biriken var mı ? Bugün üçüncü gündü benim çok ağrım var normal mi bu sıvı birikimi kötü bisey mi tecrübesi olan var mı bu konuda ? Bayağı ağrı çekiyorum 😔😔😔
Cnm bnm ilk denemem de olmuştu ama transferi yinede yaptılar sıvı tutunmayı engelleyen bir durummuş sonrasında araştırınca gördüm eğer erteleyebiliyorsan 1 ay dinlen derim

Kızlar selammm.

Yani;
9. gün 156
11. gün 801
13. gün 2462
Aşko korkma bence hiçbir sorun yok 😘😘

X