2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Kızlar güzel kızlar yarın transfer günü hariç 6. Günüm olucak.
Erken testlerden yapsam çıkar mı ?
Test yapmalı mıyım ?
Meraktan çatlıcam.
Hadi bana fikir verin :)
Yaparsan bile negatif çıkarsa üzülme ben aklına geleyim kanda gördüğüm halde test negatif vermişti

Kızlar güzel kızlar yarın transfer günü hariç 6. Günüm olucak.
Erken testlerden yapsam çıkar mı ?
Test yapmalı mıyım ?
Meraktan çatlıcam.
Hadi bana fikir verin :)
Canım transfer günü hariç yarın 6olacak demişsin bence bekle en azından 8.günü gör bence boşuna üzülme cunku erken yapıp negatif gören kanda pozitif görüyor boşuna üzülmeye değmez en güzeli beklemek hem yüksek çıkar insallah değerin

İşe döndüm ameliyathanede işler çok yoğun değilmiş. Sorumlum sonucu al öyle gel dedi
Oooo ballı bu kız yaaa ben biliyordum tablodan da belli sakın idrarda yapma 6. Günde kesin çıkmaz kuşum sen direk kanda baktır hastaneden onuda 7. Günde çıkar bence varsa ama sen bilirsin etkilemek istemem

Aaa aynı gün orada transfer olmuşuz görmüşüzdür muhakkak birbirimizi 17.30 gibiydi

İyi akşamlar kızlarrrr nasılsınız? Ben bugün sağlık ocağına gittim iğnemi yaptırmaya oradaki hemşire değerimi çok düşük buldu modum düştü endişelenmeye başladım. Transfer dahil 12. Gün yapmıştım 157 çıkmıştı. Of acaba düşük mü değer gerçekten

Menupın ve nutfeks canım

Sirkeyi azcık sulandır pamukla sil canım. Kendim için olsa sulandırmadan yapıyorum ancak herkesin bünyesi farklı hemen alır kaşıntını tabi vajina dış bölgesine sür içeri değil elma sirkesi

Canım hemşire tüp bebek hemşiresi bile değil nerden bilecek o. Benimki de 196 çıktı doktorum çok güzel dedi takma herkesi

Bende aynı durumdayım daha öncede boş gebelik geçirdim birde bu sefer arada yanlış kan tahlili olunca eşimde çok stres yaptı çarşamba günü gideceğiz inşallah kese için inşallah güzel haberi veririz hepimiz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…