2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Bende aynı durumdayım daha öncede boş gebelik geçirdim birde bu sefer arada yanlış kan tahlili olunca eşimde çok stres yaptı çarşamba günü gideceğiz inşallah kese için inşallah güzel haberi veririz hepimiz
Canim testini sağlık ocağında mı yaptırdın orda testler bazen yanlış çıkıyor inşallah hepimiz güzel haber alışız ben 4 bebeğimi kaybettim hamile olduğuma bile doya doya sevinemiyorum oldu ama bakalım diye hep sevincimi bile yaşayamıyorum

Arkadaşlar bugün trasferimin 7.günü transfer günü hariç sabah erken gebelik testi yaptım hiçbirşey çıkmadı bugün baya bir moralim bozuldu. Ben Belirti yaşamadım bu güne kadar bugün adet olma ağrısı yaşıyorum. Normalde adetim cuma günü idi takvime göre. Bugün kasığımda ağrı sancı benim her zaman öyle olurdu adet dönemimde. Bilmiyorum bana biraz moral Verebilecek olanınız vat mı? Normal mi yaşadığım bu durum. Testte negatif çıktı. Böyle olup olumlu çıkan var mı. Bende terleme felan yok sadece üşüme var ama ben zaten kolay ısınan biri hiç olmadım.

İyi akşamlar kızlarrrr nasılsınız? Ben bugün sağlık ocağına gittim iğnemi yaptırmaya oradaki hemşire değerimi çok düşük buldu modum düştü endişelenmeye başladım. Transfer dahil 12. Gün yapmıştım 157 çıkmıştı. Of acaba düşük mü değer gerçekten 😔😔
Ya onlar neyi biliyor ki. Ben hergün kas içine (kalçadan) progestan iğne vurulmaya gidiyorum. Daha tüp bebek hakkında bir bilgisi yok ancak mesai bitsin kafasını yaşıyor takılma canım

Arkadaşlar bugün trasferimin 7.günü transfer günü hariç sabah erken gebelik testi yaptım hiçbirşey çıkmadı bugün baya bir moralim bozuldu. Ben Belirti yaşamadım bu güne kadar bugün adet olma ağrısı yaşıyorum. Normalde adetim cuma günü idi takvime göre. Bugün kasığımda ağrı sancı benim her zaman öyle olurdu adet dönemimde. Bilmiyorum bana biraz moral Verebilecek olanınız vat mı? Normal mi yaşadığım bu durum. Testte negatif çıktı. Böyle olup olumlu çıkan var mı. Bende terleme felan yok sadece üşüme var ama ben zaten kolay ısınan biri hiç olmadım.
Canım 7. gün idrar için erken, evet çıkanlar var ama herkeste çıkmıyor, en iyi sonuç her zaman kan testidir. Onun haricinde belirtisi olmayıp gebe kalan çook kişi var, belirtilere takılma. Güzel yorcaz herşeyi olumsuz düşünmek yok tamam mı 🤍🤲🏻

Aynen benimde adet günlerime yakın sancılarım oldu adet sandım hiç umutlu değildim hiç belirtim yoktu. Pozitifi görünce şok oldum inşallah senin de öyle olur belirti arama ve üşümek bence belirti 🤗🤗

En iyisini yapmışsınız beklemenin hiç anlamı yok. İnşallah herşey sorunsuz ilerler İnşallah sağlıkla alırsın kucağına ♥️

Benimde 5. Denemem yaş 39 oldu. Yaşta stres nedeni olmaya başladı ama haklısınız her sonuca hazırlıklı olup hayata küsmemek gerekir
İnşallah sizin sonucunuz pozitif çıkar ♥️bu arada sonuç çıkmadımı hala

Tebrik ederim sağlıkla kucağına alırsın inşallah ♥️Proxeed plus dışında kullandığımız diğer vitaminler pek işe yaramadı size hangi vitaminleri verdi atarmısınız bana zamanınız olursa
Çıktı çok şükür beta 250 umarım en kısa sürede sizinde güzel haberlerinizi alırız insallah❤️🙏

Merhaba ben de brükselde hüsamettin beyin hastasıyım sürece yeni başladık henüz yumurta toplanmadı iğnelerimi yapıyorum bugün kontrolde 4 5 adet toplanabilir yumurta gördüğünü söyledi doktorum cuma ya da cumartesi toplayacak inşallah bizim de sağlıklı embriyolarımız olursa genetik teste yollayacağız ama mikroçipten bahsetmedi bize doktorumuz o nedir acaba bilgi verebilir misiniz
canım bilimsel ayrıntısını çok bilemiyorum maalesef ama daha iyi sperm seçimi yapabilmek için bir yöntem diye özetlenebilir.
sperm sorununuz var mı? biz olduğunu bile bilmiyorduk yumurta toplamaya kadar.

Canim testini sağlık ocağında mı yaptırdın orda testler bazen yanlış çıkıyor inşallah hepimiz güzel haber alışız ben 4 bebeğimi kaybettim hamile olduğuma bile doya doya sevinemiyorum oldu ama bakalım diye hep sevincimi bile yaşayamıyorum
Hayır özel hastanede yaptırdım aslında 77-266-169-985 çıktı nasıl olduğunu bizde anlamadık sonra başka hastanede 1126 çıktı bir daha vermedim artık varsa kese görünür bu hafta diye… çok üzüldüm canım inşallah bu yolda imtihanın bitmiştir Allah seni en güzel şekilde evladınla mükâfatlandırır bu defa 🤲🏻🤲🏻

Benimde bir tanesi 1. Kalite diğeri 3. Kalite embriyoydu şuan ikiz mi bilmiyorum ama Allah hayırlısını nasip etsin. Eğilmeyin uzanmayın bir yere çok fazla kafana takma benim belirtim üşüme ile başladı kasık ağrım da vardı bazen gün boyu ağrım olurdu bazen bir günü çok rahat geçirirdim ama transferin 4.günü çok üşüdüm kalp çarpıntım oldu ve uykum geldi devamlı hala aynı aslında eminim sende buraya pozitifim diye yazacaksın. Hergün okudum ben yazılanları ve bende yazdım ☺️🤲🧿 darısı bekleyen herkese 🙂
Canım embriyolarin kaçıncı gün embriyosu ?

X