2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Selam kızlar benim değerim düşdü 21 idi bugun 6 ya dusdu malesef, 2 cı transfere baslıycam ocakda ınshaallah
Merhaba, benimde ilk denemem bugün negatif sonuçlandı, ikinci transfer hemen yapılıyor mu bir sonraki ay için? Ben doktoru aradım muayeneye gel adetin 20.günü dedi ama transfer olacak mı yada dinlenme olacak mı bilrmrdim

İnşallah kuzum perşembe cuma verirsin demişti doktorum ama ben çarşamba müsaitim. Çarşamba vericem 8. gün oluyor kuzum varsa birşeyler çıkar herhalde demi
Eger Perşembe cuma dediyse çarşamba da çıkar sanırım ama 3. Gün embriyosu ise biraz daha geç tutunma olabiliyormuş onu da hesap et hayırlısı ile inşaAllah sonucun pozitif olsun canım dualarım seninle

En iyisini yapmışsınız beklemenin hiç anlamı yok. İnşallah herşey sorunsuz ilerler İnşallah sağlıkla alırsın kucağına
Benimde 5. Denemem yaş 39 oldu. Yaşta stres nedeni olmaya başladı ama haklısınız her sonuca hazırlıklı olup hayata küsmemek gerekir
İnşallah sizin sonucunuz pozitif çıkar bu arada sonuç çıkmadımı hala
Bizde aynı sekilde bahcecideki üroloji doktoru bülent beyde tedavi gördük bi kaç vitamin verdi ama yine de tedavisiZ olmadı tedavi ile oldu şükür
Tebrik ederim sağlıkla kucağına alırsın inşallah Proxeed plus dışında kullandığımız diğer vitaminler pek işe yaramadı size hangi vitaminleri verdi atarmısınız bana zamanınız olursa

Son düzenleme:
Selam benım doktorum regl ol gel muayıne edelım yapalım dedı evet yapılıyor ama ben 1 ay dınlesın ıstyorım vucudum onda diğer reglda gidcem

benim bir sorum olucak adet gecikmemden dolayi hastaneye gittigimde LH degerim 18,9 çıktı. Daha onceden de kontrollerimde tuplerim açik oldugunu falan ogrenmistim. bizim bu ay ilk gorusmemiz var bahceciyle. sizce lh degeri yuksekligi tedavi surecini cok etkiler mi uzatirmi?

Eger Perşembe cuma dediyse çarşamba da çıkar sanırım ama 3. Gün embriyosu ise biraz daha geç tutunma olabiliyormuş onu da hesap et hayırlısı ile inşaAllah sonucun pozitif olsun canım dualarım seninle
Amin canım çok teşekkür ederim 5. Gündü benimki, en kötü 10. gün bir daha veririm bir şekilde

LH degeri 18.9 tup bebek surecini uzatiyor mu ???

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…