2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Aynen öyle canım. Etki etmediyse doktorunla bi görüş tavsiyesi olur mutlaka

Merhaba benim 3. Gün 2 embriyo transferi yapıldı. 5. güne dayanan embriyo olmadı ne yazık ki. Normalde yarın 12 gün oluyor, doktorum test vermemi istedi ama test vermeye korkuyorum ya negatif çıkarsa diye. Kendi kendimi ikna etmeye çalışıyorum. Neredeyse her hastaneden negatif sunucum var sanki yine aynı sonuç gelecek gibi hissediyorum. Kolay şeyler yaşamıyoruz

Doktorunla konuş sana takviye ilaç verir kabızlıkla alakalı maşallah benim olmadı hatta estrofem ve duphastonu içtikten sonra daha da rahat çıkıyorum

Aynen öyle canım. Etki etmediyse doktorunla bi görüş tavsiyesi olur mutlaka
Haklısınız galiba geçmesini beklemek sadece zaman kaydı teşekkür ederim kızlar

Canım bende Mustafa hocaya gidiyorum cuma test günüm inşallah benimki de olmuştur

Doktorum ilaçların kabızlık yapabileceğini böyle bir durum olursa duphalac kullanabileceğimi söyledi.Doktorunuza bir sorun isterseniz

Transferden çıktım dua edin lütfen
Hadi hayırlı uğurlu olsun canım içini ferah tut sol yanına yat ve sırt üstü yat bol su iç ben iki gün dinlendim sonra yavaş yavaş yürüyüş yaptım öyle yatmadım devamlı çiğ badem çiğ fındık kabak çekirdeği yedim. Nohut kuru fasulye ıspanak tavuk balık yedim cuma günü hamile olduğumu öğrendim bugün ikinci kez kan verdim beta 1950 çıktı sanırım ikiz geliyor darısı hepinizin başına Allah'ım yardım etsin.

Topiğimizde taaaam 21 hamile vaaaaaaaarrrr
Artsın eksilmesin inşalllaaaaaaaahhh
Merhaba topic arkadaşlarım, benim test günüm bugündü ve pozitif haberini aldım çok şükür.

Allah isteyen herkese bu duyguyu en hayırlı en tez vakitte yaşatsın, ve pozitif görenlere de sağlıkla kucağına almayı nasip etsin

Embriyolarımın biri iyi diğeri orta kalite dedi doktor. Rabbim ikisini de bağışlasın bize. içten dualarınızı rica ediyorum

Embriyolarımın biri iyi diğeri orta kalite dedi doktor. Rabbim ikisini de bağışlasın bize. içten dualarınızı rica ediyorum
Benimde bir tanesi 1. Kalite diğeri 3. Kalite embriyoydu şuan ikiz mi bilmiyorum ama Allah hayırlısını nasip etsin. Eğilmeyin uzanmayın bir yere çok fazla kafana takma benim belirtim üşüme ile başladı kasık ağrım da vardı bazen gün boyu ağrım olurdu bazen bir günü çok rahat geçirirdim ama transferin 4.günü çok üşüdüm kalp çarpıntım oldu ve uykum geldi devamlı hala aynı aslında eminim sende buraya pozitifim diye yazacaksın. Hergün okudum ben yazılanları ve bende yazdım darısı bekleyen herkese

Cnm kese için konuştun mu? Yoksa test mi istedi tekrar ?
Canım tekrar test istedi. Erken yaptığım için üç gün sonra yap dedi. Onun sonucuna göre belki yine ister ya da çağırır
Canım sana şunu soracağım şimdi biz ilk muayene için ücret ödedik ya şimdi gidersek kese için yine ödeme yapacak mıyız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…