2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Onu ben de merak ediyorum ama ilk gebeliğimden hatırladığım kadarıyla hayır ücret vermiyoruz,o zaman diğer gidişlerimizde vermiştik,kalp cinsiyet vs.

Ama bugün bana isterseniz kendi belirlediğiniz bi doktora da gidebilirsiniz kese için dedi,sanırım dedim onun için de ücret alınacak ondan ya da çok yoğun artık gebelik takibi yapmıyor
Cuma günü kese için gidiyorum bakalım ne olacak

Merve sen misin acaba aradığımda Merve Hanım erken yaptığınız sayılmıyor dedi dedim erken yaptığımı bilmiyor bunlar karştırdılar beni sonra afedersiniz dedi
Ben günümdeki testle beraber 2 tane yaptım.1tane daha istedi sonra kese göreceğiz dedi,Erken 1tane yaptım,hiç bahsetmedim ondan

Ayyy seni çağırdı mı keseye . Ay ne güzel bir haber ikizmi acaba

Bizde aynı sekilde bahcecideki üroloji doktoru bülent beyde tedavi gördük bi kaç vitamin verdi ama yine de tedavisiZ olmadı tedavi ile oldu şükür

Kizlar yeniden merhaba hepinize pozitif olanlari tekrar kutluyorum negatif olanlar lutfen uzulmeyelim yep yeni bir enerjiyle tekrar deneyelim allah saglik sihhat versin herseyden önce.
Şimdi benim ilk denememdi bu ve basarisiz oldu. Ikinci transferi ocak ayinda yaptirabiliyor muyum yoksa daha cok beklemeli miyim ? Bilgisi olan paylasabilir mi ?
(Daha doktorumla gorusemedik haftaya randevu aldik)

Kızlar transfere çok hasta girmiştim hala çok öksürük ve hastalık halindeyim. Her öksürdüğümde korkuyorum tutunamayacak diye bununla ilgili bir şey biliyor musunuz öksürük çok etkiler mi ? Belirtilerim kasıkta batma ve ağrı olarak var hatta ayaklarımı komple uzatmama bile müsade etmeyen bir batma. Terleme vs hastalıktan dolayı diye düşünüyorum ama başka belirtim sanırım yok

Bende aynı durumdaydım 13 ünde transfer oldum öksürürken hapşırırken çok korktum ama geçti şükür bende de kasıklarımda ağrı ve karnımda batma var, sanki karnımda da bir baskı var inşallah tutunma belirtisidir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…