2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Amin inşallah Rabbım herkese güzel haberler almayı nasip etsin.Saglik ocağında geç çıkıyor diye özelde yaptırdım şimdi orayida aradım malesef akşam 19:00 dan sonra çıkıyormuş.Bilseysim hiç yaptirmazdim

Umarım sizde hayırlı haberler alırsınız.Merak etmeyin benim eşimde Azospermdi tek bir spermi yoktu.Tese ameliyatı oldu çok şükür bulundu.Hatta o kadar buldular ki bir kısmı dolduruldu bile...
İçinizi ferah tutun

Kızlar bugün transferin 3. Günü ama ne yaptıysam kabızlık tan kurtulamadım o kadar ilaç içiyorum ki bunun içinde bir ilaç almayı hiç istemiyorum bnm gibi 3. Günü olup kendinde farklılık hisseden var mı bende yok çünkü

Ben Mustafa taş Kayseri’de tedavi görüyorum ..
Mustafa hocamızı bilen vardır çok pozitif mor kalp doktorumuz ..Kendisi beni öyle güzel karşıladı ki dondum kaldım ben pozitif haberine bile ..Hala da öyleyim arıyorum sevdiklerimi donuk bir şekilde ağlayamyrum bile ..çok tuhaf bir duyguymuş onu anladım sadece ..asıl süreç bundan sonra başlıyor ..benim için çok zordu ama değdi ..Allah bize sağlıkla sıhhatle kucağımıza alacağımız bebekler versin

Baya sürüyormuş neyse alıştık beklemeye birkaç saatten bişey olmaz yeterki sonuç güzel olsun
İnşallah canım hayırlı haber almak sana bana bu yolda emek veren herkese nasip olur
Yıllardır çok yoruldum ama ne gelir elden

Canım hergün 1 kaşık zeytinyağı iç ilaçlar biraz kabızlıl yapıyor zeytinyağı rahatlatıyor bende ilaçsız öyle yapıyorum benim de bugün 5. Gün transferle 6. Gün daha 2 3 gündür kasık ağrım ve karnımda batma oluyor ama bazen kimsede belirti olmayabiliyormuş

Canım ben her sabah aç karna gün kurusu yiyip su içtim. İncir ve kayısıyı bol tüketmen lazım

Benim doktorumda Mustafa bey bu denemem onda olmadı şuanda yurt dışında olmam sebebiyle fakat ilk iki denemem onda oldu

İdrar testi. Aslında idrar test gunum 24 aralık. Eğer pozitif olursa kan testini 27 aralıkta vereceğim yurt dısındayım diğer gunler tatil oldugu için o gunu verdiler özellikle
Benim de test günüm 25 Aralık ama o tarihe kadar nasıl dayanacağımı bilmiyorum. Bugün test yapsak çıkma ihtimali var mı acaba

Yani 16sı gece birde 17si sabah test yaptın ikisi de silik mi cıktı. Ayy hadi insaallah ya heyecan yaptım bak simdi bende el ayak üsümesini bugun sabah yasadım bende ve üst bacak ağrısı böyle sızı şeklinde bir ağrı değişik anlatamıyorum benim kalçalara da değişik ağrılar giriyo bugun. Çok umutluyım Rabbim hayırlısıyla nasip etmiştir insaallah tum bekleyenlere

İdrar testi. Aslında idrar test gunum 24 aralık. Eğer pozitif olursa kan testini 27 aralıkta vereceğim yurt dısındayım diğer gunler tatil oldugu için o gunu verdiler özellikle
Bende yurt dışındayım özellikle 24 çağırdı çünkü daha sonrası yeni seneye kadar kapalı kalacaklarmış iyi bari seninkiler çalışıyor

Canlar biz morfoloji ve ileri hareket düşüklügü nedeniyle tedaviye başadık benimle aynı sorunu yaşayan varsa yazabilirmi neler yaptınız hangi takviyeleri vitaminleri vs. Kullandınız ?
Bizde aynı şeyden muzdariptik öyle ekstra bir takviye falan almadık önce eşim ameliyat oldu birkaç ay ilaç kullandı düzelmeleri oldu ama 1 sene sonunda gebelik elde edemeyince tüp bebeğe başladık 11 aralıkta transfer oldum dün erken gebelikte silik çizgi çıktı çarşamba test vereceğim inşallah

Evet malesef zorlu Bi süreç yarısı beklemekle geçiyor zaten.Sizi anlayabiliyorum.Benim 4.denemem 7 senedir uğraşıyoruz( hem esimde hemde bende sorun vardi )ve bu arada yaşımızda 45 oldu.Bende bir ara çocuk defterini kapatmistim.Son tedavim sırasında anı bir şekilde babamı kaybetmiştim ondan sonra herseye küstüm 4 sene biraktim. Ama baktım eşim çok istiyor tekrar ayağa kalkmak zorunda hissettim.Yasiniz kaç bilmiyorum ama ben bu yaşta tekrar mücadele edebiliyorsam herkes edebilir.Yorulucaz üzülecegiz dinlenicez ama tekrar ayağa kalkicaz.Strese girmeyin onuruna bırakın emin olun hersek yoluna giriyor.

Canım ben her sabah aç karna gün kurusu yiyip su içtim. İncir ve kayısıyı bol tüketmen lazım
Canm o kadar çok tükettim ki banamısın demiyor kayısıları kaynatıp kaynatıp içiyorum umarım geçer sonucum pozitif olsun buna katlanırım ama biz anne adayları embriyo ya bişey olacak korkusu nu atamıyoruz içimizden

Rabbim yar ve yardımcınız olsun inşallah. Gönlünüze göre hayırlısıyla nasip eylesin

Doktorunla konuş sana takviye ilaç verir kabızlıkla alakalı maşallah benim olmadı hatta estrofem ve duphastonu içtikten sonra daha da rahat çıkıyorum tuvalete.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…