2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Canım hayırlı olsun 🌺 çok sevindim
Kaçıncı gün embryosuydu seninki aynı gün transfer olmuşuz benim kan günüm cumaya
5Aa 5 .gündü dayanamadım test yaptım silik çıktı bugünde aşırı midem bulandı bilmiyorum gebeliğe bağlı mı ama kan vereyim dedim bugün çok şükür Allah isteyen herkese versin değerlerimiz yüksek çıksın sağlıkla sıhhatle gelsin bebişlermiz inşallah

5Aa 5 .gündü dayanamadım test yaptım silik çıktı bugünde aşırı midem bulandı bilmiyorum gebeliğe bağlı mı ama kan vereyim dedim bugün çok şükür Allah isteyen herkese versin değerlerimiz yüksek çıksın sağlıkla sıhhatle gelsin bebişlermiz inşallah
İnşallah canım Allah herkese sağlıklı evlatlar nasip etsin 🙏
Benim 3. gün embriyosu bugün evde test yaptım silik bile çıkmadı ama 3. Gün için erken yaptım diyerek oyalanıyorum şimdilik

Sağlıkla kucagına almak nasip olsun insaallah🤗Hangi belirtileri yaşadın kuzum ve kaçıncı gun erken gebelik testi yaptın?
11 aralıkta transfer oldum .16 aralıkta test yaptım gece birde sabah silik çıktı 2. Transferimdi bu arada.
Belirti mi bilmiyorum ama ben geceleri aşırı terledim gün içinde de aynı şekilde ayak üşümesi ve terleme oluyordu .
Kasık ağrılarım ve bel ağrım ilk 4 gün çok fazlaydı sonra azaldı birde kasık ve diz kapağı arası bacağım ağrıdı .Dünde aniden batmalar oldu dedim bişey oldu galiba .yattım dinlendim
Son iki gündür grip oldum çok kötüydüm sabahta kalkar kalkmaz kustum afedersiniz birde midem yanıyor gibi de hasta olduğum için olabilir ya da genetik annemde direk böyle belirti yaşamış bilmiyorum ..

11 aralıkta transfer oldum .16 aralıkta test yaptım gece birde sabah silik çıktı 2. Transferimdi bu arada.
Belirti mi bilmiyorum ama ben geceleri aşırı terledim gün içinde de aynı şekilde ayak üşümesi ve terleme oluyordu .
Kasık ağrılarım ve bel ağrım ilk 4 gün çok fazlaydı sonra azaldı birde kasık ve diz kapağı arası bacağım ağrıdı .Dünde aniden batmalar oldu dedim bişey oldu galiba .yattım dinlendim
Son iki gündür grip oldum çok kötüydüm sabahta kalkar kalkmaz kustum afedersiniz birde midem yanıyor gibi de hasta olduğum için olabilir ya da genetik annemde direk böyle belirti yaşamış bilmiyorum ..
Testi gece yaptığınızda hemen silik çizgi çıktı mı ? Yoksa gece çıkmadı sabah mı gördünüz ?

Canlar biz morfoloji ve ileri hareket düşüklügü nedeniyle tedaviye başadık benimle aynı sorunu yaşayan varsa yazabilirmi neler yaptınız hangi takviyeleri vitaminleri vs. Kullandınız ?

Sabah saat 9:00 da hem sağlık ocağında hemde özelde kan verdim şansıma ikisinde de sonuç çıkmamış.Stresten olucem artik
İnşallah sonuç güzel olur pozitif haberler verirsiniz 🙏
normalde şimdiye kadar çıkmış olması gerekmez mi bi arasanızmı acaba

X