2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Merhaba benimde 5. Gün embriyosu ama henüz idrarda çıkmayabilir ilaçları bırakırım diye kendimi tutuyorum
Yok ilaçlar desteklemesi açısından önemli sonuç netleşene kadar devam.
Benim 5. Gün Embryo transferimde 6. günden itibaren testte çıktı 8. Gün kanda değer 107 di. Ama sonu gelmedi kürtaj oldum.
Bende pastakek gibi bu yolda 39 oldum.

Hayırlı olsun canim Rabbim sağlıkla kucağına aldığın günleri göstersin imtihanımız bu bizim Allahim imtihanımızı kolay etsin çok sevindim adına duanıza talibiz

Canım çok üzgünüm. Sorun neydi neden tutmadı? Toparlan kendine zaman ver biraz ve maddi gücün elveriyorsa devam et. Bir gün olacak

Allahim kucağına almayı da nasip etsin çok çok sevindim, darısı bekleyen bizlerin başına inşallah

Allahimmmmm çok şükür şu yazın içimi kıpır kıpır etti rabbim gönlüne göre verdi sağlıkla kucağına alman nasip olsun o kadar mutlu oldum ki Allah kabul etsin dua’nda bizlere de yer ver olur mu

Dfn1903 da gebe canım pinar7834

Allah hepimize hayırlı güzel sonuçlar nasip etsin pes etmeden devam edeceğiz

Hayırlı olsun canim Rabbim sağlıkla kucağına aldığın günleri göstersin imtihanımız bu bizim Allahim imtihanımızı kolay etsin çok sevindim adına duanıza talibiz
Hep dualarımdasnz inanın herkese dua ediyordum hep . Çok farklı bir mutluluk Allah hepimize yaşatsn inşallah

Hangi ilaçlar vitaminler acaba benim de yumurtam çok az

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…