2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Sizce Zeki bey'e söylemeli miyim. Bide ben direkt kendisi ile görüşemiyorum. Hep hemşireler yanıtlıyor. Gerçi hemşireler de yeteri kadar bilgi veriyorlar ama
Bence ara ben aramıştım kan sulandırıcıları bıraktırdı ilkinde direkt kendisi konuştu sonrakilerde hemşireler.Dr talimatıyla söylüyorlar zaten ne yapılacağını merak etme ama aramalısın.

Sonra nasıl devam etti peki merak ettim. Bende 7. Gün hcg baktırdım negatif çıktı acaba yükselir mi. Doktor çok ümitli konusmadi aslında o yüzden çok üzgünüm.
Benim özel bi durumum var beta düzenli yükseldi ve kimyasal oldu benim 4 düşüğüm oldu başka bi durum

Seni çok iyi anlıyorum serum tedavisi almanı tavsiye ederim

Çok iyi cnm normal demekki böle bi anda çok artması

Canım seninki yine ikiz sanki

Canım gördüm yorumunu da pembe leke yerleşme de olabilir. Erken gebelik testi yapsan çıkar aslında yarın da kan verirsin. Nöbetçi eczaneden alabilirsin bence çıkar
Denizperisiii bebeğim sen evham olma diye sana çektiğim zorlukları anlatmadım hiç gaz sancısı bugün geçti ama leke gelince kalbim yerinden çıkacak gibi oldu. Eşimi uyandırdım direk o kadar üzüldüm ki olmazsa bugün özelde kan veririm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…