2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Sende bana yazarsın özelde senın değeri birde gözümde kaçar görmem

Kızlar ben sizle vedalşmaya geldim artık benım süreçim bitdi , size bol şanslar kendinize iyi bakın
Canım benim inşallah pazartesi kan testinde mucize olur ve yükselişe geçersin. Sıkma canını bu yol dikenli bir yol biz normal yoldan hamile kalan kadınlardan çok daha güzel ve özeliz. Hakkından hayırlısı olsun inşallah

Amın ınshaallah ama artık onda umut etmıyorum kendımı 2 cı deenemye hazırlamak ıstyorım psıokoljık , evet çok doğru söyledınız

Hepinize çok çok teşekkür ederim tek tek alıntılayamadım bende hala şoktayım bir hastanede nasıl kan değeri yanlış çıkar aklım almıyor gidip hesap sormak istiyoruz bize yaşattıkları için ama kendimi daha fazla strese sokmamak için durmaya çalışıyorum… ilaçları çok şükür ki bırakmamıştım aslında çok isteksiz kullandım ama eşim 1 gün daha dayan yarın bırakırsın demişti, sadece çok üzüldüm ağladım 2 gündür kendime de hiç dikkat etmedim inşallah sıkıntı olmamıştır ama dua edelim birbirimize inşallah herkes sağlıkla kolaylıkla mutlulukla bebeğini kucağına alır bu gruptaki ve dünya üzerindeki dileyen herkes inşallah

Benim hiçbir belirtim yoktu betam 1000 den fazla hala daha yok moralinizi hiç bozmayın :))

Ya bana estrofem hariç diğerlerinde saat konusunda bir şey demediler. Sadece akşam fitilini yatarken al sabaha kadar rahim iyice emsin dedi. Öğlen okulda olduğum için ona da okulda al 15 dk oturman yeter rahim alacağı kadarını alır dediler. Okula giderken düzenliydi saatlerim de. Şimdi transferin 4. Günündeyim bu hafta izinliydim saatler karıştı umarım sıkıntı olmaz

Eveet yine bir gün daha bitti bu sefer gün bitimi biraz gözyaşlı oldu kızlar, ya olmazsa korkusu başladı, bir embriyom olmuştu o da transfer oldu. Bunları düşünüp düşünüp ağladım durdum. Sadece buraya yazışımı kimseye söyleyemeyişim bile içime dert oldu bi de ona ağladım. Acaba bhcg mi yükseliyor ne bu duygusallık aaa

Canım. Umarım hepiniz güzel sonuç alırsınız. Ah ne çekiyoruz bir biz bir de Allah bilir… ben daha ocakta başlayacağım ama sizleri okudukça bazen iyi oluyorum bazen kötü. Rabbim keşke ana rahmine kendiliğinden gelen bir embriyo nasip etseydi de bizler bunca acıya, yorgunluğa, umutsuzluğa tahammül etmeseydik. Keşkelerim öyle fazla ki ama elden gelen bir şey yok . İyiki bilim var iyiki bebeği olmayanlara bebek şansı tanıyan bilim var. Hakkımızda hayırlısı böyleymiş. İyi kötü girdiniz bu sürece umarım ilk denemede hepimiz pozitif görürüz

Amin canım aminnn Rabbim sana da nasip etsin hemencik inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…