2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Allah'ım hayırlısı ile sağlıkla kucağına almayı nasip etsin canım 🤲🥰🤗Ben de korkudan kaygıdan yatamadım bu gün nasipse ikinci kanı vericem. Umarım artırmıştır değer nedense içim bir tuhaf 🥺
Ah kuzum inşallah herşey yolundadır 🤲🏻🤲🏻🙏🏻🙏🏻 nasip olmadı ki şöyle 5. Ayda falann tesadüfen öğrenmemiz :KK70:masallah konulduğu ana kadar herşeyi tetikte takip ediyoruz :KK17:dua etmekten başka elden gelen bişey yok Allaha sığınıcaz verende alanda da odur 🙏🏻 inşallah sağlıkla sıhhatle kavuştursun hepimizi 🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻

Allah'ım hayırlısı ile sağlıkla kucağına almayı nasip etsin canım 🤲🥰🤗Ben de korkudan kaygıdan yatamadım bu gün nasipse ikinci kanı vericem. Umarım artırmıştır değer nedense içim bir tuhaf 🥺
Elini karnına yok ya Allah ya Rahman ya Rahim ya Kaviyyu ya Kadir de kuzum sürekli ben başından beri buralarda görmüştüm hep elim karnımda tekrarlayıp duruyorum biraz rahatlatıyor salavatta çek bol bol inşallah bişey olmayacak 🙏🏻🙏🏻

Ah kuzum inşallah herşey yolundadır 🤲🏻🤲🏻🙏🏻🙏🏻 nasip olmadı ki şöyle 5. Ayda falann tesadüfen öğrenmemiz :KK70:masallah konulduğu ana kadar herşeyi tetikte takip ediyoruz :KK17:dua etmekten başka elden gelen bişey yok Allaha sığınıcaz verende alanda da odur 🙏🏻 inşallah sağlıkla sıhhatle kavuştursun hepimizi 🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻
Amin canım insanın kayıpları olunca aynı olacak korkusu biniyor üzerine elbet ki nasipte varsa önüne birşey duramaz yeter ki Allah'ım nasip etsin. Ama nefis işte umarım hepimiz için herşey çok güzel ilerlesin dualarım hepimiz için 🤲🌸 Kan sonucunu heyecanla beklicem 🥰🤩

Amin canım insanın kayıpları olunca aynı olacak korkusu biniyor üzerine elbet ki nasipte varsa önüne birşey duramaz yeter ki Allah'ım nasip etsin. Ama nefis işte umarım hepimiz için herşey çok güzel ilerlesin dualarım hepimiz için 🤲🌸 Kan sonucunu heyecanla beklicem 🥰🤩
yazıcam kuzum ilk buraya yazıcam 🩷🩷🙏🏻🙏🏻

Selamlar, ekim grubundaydım. Aralık grubuna geldım. İnş sonuna kadar mutlulugumu sizlerle paylaşabılırım.

Nisanda kımyasal gebelık yasadım. Kasım ayında da 980 beta dan tam 4 gun sonra kese kontrolune gıdecekken sabah anı kanamayla kaybettım.

Kromozon testı yaptırmıstık, sımdı ise wes yaptırdık ama sonuc cıkmamasına rahmen doktorum rahım kalınlıgı cok ıyı deneyelım dedı.

Haftaya cumartesi transfer olucam.
3 yıl onceden donmus vardı, birde ekim ayında taze transferdi ordan donmuş vardı. 5. gun.
Ikısınıde transfer edecekler.
Sonuç aynı olur diye çok dusuncelıyım. Umıtlenıp cok yıkıldım.

Yanımda olduğun ve bana moral vermeye çalıştığın için teşekkür ederim 🙏
Biraz sessizliğe bürünsem iyi olacak arkadaşlar kimsenin moralini bozmak istemem☹️☹️
Kan sonucum çıktığında paylaşırım
Şimdiden pozitifi gören ya da görecek tüm arkadaşlarıma tebriklerimi iletiyorum. Kalın sağlıcakla 👋👋
Dualarımız seninle inşallah pozitifi görür buraya bomba gibi dönersin 🙏🙏🙏

Kızlar ben elendim. Leke geldi bugün. Maalesef sanırım tutmadı. Normalde salı günü kan günüm ama bugün lekeler gelmeye başladı. Galiba olmadı

X