2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Bilemiyorum 🤷‍♀️
Bugün zaten çok iyi değildi benim için. Hala da öyle devam ediyor. Olumsuzu çağırır moddayım Allah yardım etsin ne diyelim. Kendime çok üzülüyorum 😔😔☹️☹️
Bu yolda sabırdan başka çaremiz yok canim kendine eziyet etme belki bebeğin seninle ve onuda etkiliyorsun er yada geç bi gün hepimiz anne olacağız 🙏🏻

Canım inşallah valla bende de heyecan tavan Allah hayırlısını versin pozitifler umut olmaya devam ediyor bakalım inşallah Allah yüzümüze gülsün 🤲🏻🤲🏻🤲🏻🙏🏻🙏🏻
Canım sen idrar testini kaçıncı gün yapmıştın ben burayı kaçırdım sanırım ☹️ Yarin senin sonucun da ikiz diye şüpheleniriz belki 🙊🙊🐣🐣

Bişey soracam karından progestan ve fitil kullanan arkadaşlar,hergün aynı saatte mi yapıyorsunuz benim doktorum hergün aynı saatte yap dedi her bir iğne arasında tam 12 saat olmalı.
Sabah bana uygun oluyordu okula gittiğim için
Okula gitmeden yapıyorum fitili yatıyorum üzerine 15 dk kalkıyorum buraya kadar sorun yok ama haftasonu sorun oluyor
Kalktığım saat 6.30 haftaiçi gibi,bu defa da geri yatamıyorum tatil günü de perişan olmuş oluyorum 3 ay böyle olursa çok yorucu olacak benim için.

Size öyle bir şey dendi mi nasıl yapıyorsunuz ? Öğlen geldiğimde yapayım dersem bu defa 12 saat sonrası yine gece uykuma denk gelecek ve yine kalkınca uyuyamam ben,ki sabah 10 a kadar mutlaka yapmış ol dedi 🤦🏻‍♀️🤷🏻‍♀️

Bişey soracam karından progestan ve fitil kullanan arkadaşlar,hergün aynı saatte mi yapıyorsunuz benim doktorum hergün aynı saatte yap dedi her bir iğne arasında tam 12 saat olmalı.
Okula gitmeden yapıyorum fitili yatıyorum üzerine 15 dk kalkıyorum buraya kadar sorun yok ama haftasonu sorun oluyor
Kalktığım saat 6.30 haftaiçi gibi,bu defa da geri yatamıyorum tatil günü de perişan olmuş oluyorum 3 ay böyle olursa çok yorucu olacak benim için.

Size öyle bir şey dendi mi nasıl yapıyorsunuz ? Öğlen geldiğimde yapayım dersem bu defa 12 saat sonrası yine gece uykuma denk gelecek ve yine kalkınca uyuyamam ben,ki sabah 10 a kadar mutlaka yapmış ol dedi 🤦🏻‍♀️🤷🏻‍♀️
Ben fitil kullanmıyorum ama progestan iğnemi eşim yaptığı için sabah 8 e doğru akşamda mümkün mertebe o civarda yapıyorum ama bana hemşirem bir iki saat oynayabilir demişti ama sürekli oynamasın diye de uyardı ki opudan önceki iğnelerde de öyle demişti yanlış hatırlamıyorsam

Canım ben çift doz progestan iğneyi her gün 11 de dedi o şekil de yapıyorum. Fitil olarak yine çift şekilde sabah 8, öğle sonrası 16 ve gece 24 de olacak şekilde kullanıyorum. Saatleri ama hemşire düzenlemişti tüm ilaçların her gün aynı saatte olsun mutlaka dedi. Daha bir sürü kullandığım ilaç var şifa olsun hepimize inşaAllah 🤲

Merhaba gaz problemi üst karın bölgesinde mi alt karın bölgesinde mi?
Bende ciddi anlamda problem yapmaya başladı o yüzden soruyorum.
Ayrıca belirtiler bende hepsi tek tek oldu. Karın batması göğüs ağrısı bel ağrısı kasik ağrısı hepsini tek tek yaşadım. Ama geçti. Bugün transfer sonrası 7. Gün bitti. Ama gebelik var mı yok mu bilmiyorum.
Alt bölgede benim

Belirti arayan sevgili arkadaşlar hiiiç boşuna dinlemeyin kendinizi ben beta sonucumu görünce hayatımın şokunu yaşadım çünkü hiçbir belirtim olmadı hatta göğüslerim söndü gaz zaten hiç olmadı ateşim de yükselmedi hatta adet sancılarım oldu karın guruldaması yaşadım kesin adet olacam diyordum. Şimdi bile hiç belirtim yok korkuyorum acaba tutmadı mı diye. İnsanlar belirti olmaz derdi de inanmazdım kendim deneyimledim sonunda.
İnşallah benimki de pozitiftir ya herkesin belirtileri var bende asla yok 😓

😞😞😞 pazartesi kanı verdiğinde umarım değerinin arttığını görürsün Allahim tez vakitte sağlıklı evlat sahibi olabilmeni olabilmemizi nasip etsin 🙏
Umudum yok ama doktorun dedıyı yapmadım ilaçlarimi kullandım bugun bır umut , pazartesı yazarım sonuçu bura ama artık kendımı 2 cı denemeye hazılıyorum ocak sonumu şubat başımı olur ama beklemıyceyım 2 cı reglda başlıycam donmuş 5 embryom kalıyor

Merhaba, yaaa çooook sevindim hayırlı olsun gözünüz aydın Allah hayırla sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah 😍😇 yanlış hatırlamıyosam sizi Ekim transfer grubundan biliyorum var mıydınız o grupta ben de Ekim ayında transfer olmuştum ama maalesef negatif şimdi ikinci transfer için beklemedeyim bu sefer ki transferiniz nasıl oldu doğal siklus mı ilaçlı transfer mi acaba
Evett ekim gurubundaydım 🫠 Kasım da doğal sirküs olacaktı ama ilerlemedi doğal. Aralık da yine estrofemle başlayıp progestanla devam eden transferden sonra iğnelerle devam eden sürecim oldu. Sağlıkla ilerleyip kucağımıza alalım inşallah

Amin kuzum ınshAllah hrpimizin , ama artık moralı salmamım anlamı yok , ılk denemeydı ılkın hatası olmaz her kes ne kadar yapıyor il defadan düşememe kalkın devam etmem gerek
Evet inşaAllah değerin yükselir ama olmazsa bir hayır vardır vakti saati gelmemiştir en azından başka embriyon var bunları düşün her zorlukla bir kolaylık vardır Rabbim geciktiriyorsa güzelleştiriyordur emin ol. Allah'ım hepimizin yardımcısı olsun canım hepimize hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin 🤲🤗

Evet inşaAllah değerin yükselir ama olmazsa bir hayır vardır vakti saati gelmemiştir en azından başka embriyon var bunları düşün her zorlukla bir kolaylık vardır Rabbim geciktiriyorsa güzelleştiriyordur emin ol. Allah'ım hepimizin yardımcısı olsun canım hepimize hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin 🤲🤗
Sadece korkdugum doktor dedı kimysal grbelık genetık bozklugu dan oluyor bu embryıolat aynı anda toplandı dondu ya belkı hepsı aynı bozuk şimdi onları yapcak ya , ya ben yalnış dusunuyorum bılmedyım konu onu gıdınce bır konuscam

X