2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Evet inşaAllah değerin yükselir ama olmazsa bir hayır vardır vakti saati gelmemiştir en azından başka embriyon var bunları düşün her zorlukla bir kolaylık vardır Rabbim geciktiriyorsa güzelleştiriyordur emin ol. Allah'ım hepimizin yardımcısı olsun canım hepimize hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin 🤲🤗
Sende bana yazarsın özelde senın değeri birde gözümde kaçar görmem

Kızlar ben sizle vedalşmaya geldim artık benım süreçim bitdi , size bol şanslar 🙏🏼kendinize iyi bakın
Canım benim inşallah pazartesi kan testinde mucize olur ve yükselişe geçersin. Sıkma canını bu yol dikenli bir yol biz normal yoldan hamile kalan kadınlardan çok daha güzel ve özeliz. Hakkından hayırlısı olsun inşallah🤲🏻🤲🏻🫶🏻

Canım benim inşallah pazartesi kan testinde mucize olur ve yükselişe geçersin. Sıkma canını bu yol dikenli bir yol biz normal yoldan hamile kalan kadınlardan çok daha güzel ve özeliz. Hakkından hayırlısı olsun inşallah🤲🏻🤲🏻🫶🏻
Amın ınshaallah ama artık onda umut etmıyorum kendımı 2 cı deenemye hazırlamak ıstyorım psıokoljık , evet çok doğru söyledınız

Hepinize çok çok teşekkür ederim tek tek alıntılayamadım bende hala şoktayım bir hastanede nasıl kan değeri yanlış çıkar aklım almıyor gidip hesap sormak istiyoruz bize yaşattıkları için ama kendimi daha fazla strese sokmamak için durmaya çalışıyorum… ilaçları çok şükür ki bırakmamıştım aslında çok isteksiz kullandım ama eşim 1 gün daha dayan yarın bırakırsın demişti, sadece çok üzüldüm ağladım 2 gündür kendime de hiç dikkat etmedim inşallah sıkıntı olmamıştır ama dua edelim birbirimize inşallah herkes sağlıkla kolaylıkla mutlulukla bebeğini kucağına alır bu gruptaki ve dünya üzerindeki dileyen herkes inşallah 🤲🏻🤲🏻

Merhaba kızlar ben 13 aralıkta 5. Gün embriyosu taze transfer oldum ama ilk 1-2 gün çok hafif ağrılar olmuştu daha sonra hiçbir yerimde hiçbir belirti hissetmedim hatta sürekli unutuyorum transfer olduğumu. Böyle olup da pozitif gören var mı belirtileri okuyunca moralim bozuluyor bende hiçbir değişiklik yok ( sadece progestanlardan dolayı gaz )
Benim hiçbir belirtim yoktu betam 1000 den fazla hala daha yok moralinizi hiç bozmayın :))

Bişey soracam karından progestan ve fitil kullanan arkadaşlar,hergün aynı saatte mi yapıyorsunuz benim doktorum hergün aynı saatte yap dedi her bir iğne arasında tam 12 saat olmalı.
Sabah bana uygun oluyordu okula gittiğim için
Okula gitmeden yapıyorum fitili yatıyorum üzerine 15 dk kalkıyorum buraya kadar sorun yok ama haftasonu sorun oluyor
Kalktığım saat 6.30 haftaiçi gibi,bu defa da geri yatamıyorum tatil günü de perişan olmuş oluyorum 3 ay böyle olursa çok yorucu olacak benim için.

Size öyle bir şey dendi mi nasıl yapıyorsunuz ? Öğlen geldiğimde yapayım dersem bu defa 12 saat sonrası yine gece uykuma denk gelecek ve yine kalkınca uyuyamam ben,ki sabah 10 a kadar mutlaka yapmış ol dedi 🤦🏻‍♀️🤷🏻‍♀️
Ya bana estrofem hariç diğerlerinde saat konusunda bir şey demediler. Sadece akşam fitilini yatarken al sabaha kadar rahim iyice emsin dedi. Öğlen okulda olduğum için ona da okulda al 15 dk oturman yeter rahim alacağı kadarını alır dediler. Okula giderken düzenliydi saatlerim de. Şimdi transferin 4. Günündeyim bu hafta izinliydim saatler karıştı umarım sıkıntı olmaz

Eveet yine bir gün daha bitti 🥰 bu sefer gün bitimi biraz gözyaşlı oldu kızlar, ya olmazsa korkusu başladı, bir embriyom olmuştu o da transfer oldu. Bunları düşünüp düşünüp ağladım durdum. Sadece buraya yazışımı kimseye söyleyemeyişim bile içime dert oldu bi de ona ağladım. Acaba bhcg mi yükseliyor ne bu duygusallık aaa 🥹🤍🤲🏻

Eveet yine bir gün daha bitti 🥰 bu sefer gün bitimi biraz gözyaşlı oldu kızlar, ya olmazsa korkusu başladı, bir embriyom olmuştu o da transfer oldu. Bunları düşünüp düşünüp ağladım durdum. Sadece buraya yazışımı kimseye söyleyemeyişim bile içime dert oldu bi de ona ağladım. Acaba bhcg mi yükseliyor ne bu duygusallık aaa 🥹🤍🤲🏻
Canım. Umarım hepiniz güzel sonuç alırsınız. Ah ne çekiyoruz bir biz bir de Allah bilir… ben daha ocakta başlayacağım ama sizleri okudukça bazen iyi oluyorum bazen kötü. Rabbim keşke ana rahmine kendiliğinden gelen bir embriyo nasip etseydi de bizler bunca acıya, yorgunluğa, umutsuzluğa tahammül etmeseydik. Keşkelerim öyle fazla ki ama elden gelen bir şey yok . İyiki bilim var iyiki bebeği olmayanlara bebek şansı tanıyan bilim var. 🙏🏼Hakkımızda hayırlısı böyleymiş. İyi kötü girdiniz bu sürece umarım ilk denemede hepimiz pozitif görürüz 🧿🩷🥲

Canım. Umarım hepiniz güzel sonuç alırsınız. Ah ne çekiyoruz bir biz bir de Allah bilir… ben daha ocakta başlayacağım ama sizleri okudukça bazen iyi oluyorum bazen kötü. Rabbim keşke ana rahmine kendiliğinden gelen bir embriyo nasip etseydi de bizler bunca acıya, yorgunluğa, umutsuzluğa tahammül etmeseydik. Keşkelerim öyle fazla ki ama elden gelen bir şey yok . İyiki bilim var iyiki bebeği olmayanlara bebek şansı tanıyan bilim var. 🙏🏼Hakkımızda hayırlısı böyleymiş. İyi kötü girdiniz bu sürece umarım ilk denemede hepimiz pozitif görürüz 🧿🩷🥲
Amin canım aminnn Rabbim sana da nasip etsin hemencik inşallah 🤍🥹🤲🏻

X