2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Sizce Zeki bey'e söylemeli miyim. Bide ben direkt kendisi ile görüşemiyorum. Hep hemşireler yanıtlıyor. Gerçi hemşireler de yeteri kadar bilgi veriyorlar ama 🤷🏼‍♀️
Bence ara ben aramıştım kan sulandırıcıları bıraktırdı ilkinde direkt kendisi konuştu sonrakilerde hemşireler.Dr talimatıyla söylüyorlar zaten ne yapılacağını merak etme ama aramalısın.

Sonra nasıl devam etti peki merak ettim. Bende 7. Gün hcg baktırdım negatif çıktı acaba yükselir mi. Doktor çok ümitli konusmadi aslında o yüzden çok üzgünüm.
Benim özel bi durumum var beta düzenli yükseldi ve kimyasal oldu benim 4 düşüğüm oldu başka bi durum

Selamlar, ekim grubundaydım. Aralık grubuna geldım. İnş sonuna kadar mutlulugumu sizlerle paylaşabılırım.

Nisanda kımyasal gebelık yasadım. Kasım ayında da 980 beta dan tam 4 gun sonra kese kontrolune gıdecekken sabah anı kanamayla kaybettım.

Kromozon testı yaptırmıstık, sımdı ise wes yaptırdık ama sonuc cıkmamasına rahmen doktorum rahım kalınlıgı cok ıyı deneyelım dedı.

Haftaya cumartesi transfer olucam.
3 yıl onceden donmus vardı, birde ekim ayında taze transferdi ordan donmuş vardı. 5. gun.
Ikısınıde transfer edecekler.
Sonuç aynı olur diye çok dusuncelıyım. Umıtlenıp cok yıkıldım.
Seni çok iyi anlıyorum serum tedavisi almanı tavsiye ederim

Vallahi arttmış 🤩❤️❤️💐🤭🤣🤩🧿
10.gün 65
13.gün 396🤭🤩
Lekelerim artmıştı adet belirtilerim de gitmişti ama nasip eden Rabbim ediyor ümidinizi yitirmeyin Allahım isteyen herkese nasip etsin sağlıklı hayırlı evlatlar 🤲🏻🍀🩵🤍

Ayrıca❗️ hiçbir belirtim yok lütfen belirti arayıp üzmeyin kendinizi.💐
Çok iyi cnm normal demekki böle bi anda çok artması 🙏🥳

Vallahi arttmış 🤩❤️❤️💐🤭🤣🤩🧿
10.gün 65
13.gün 396🤭🤩
Lekelerim artmıştı adet belirtilerim de gitmişti ama nasip eden Rabbim ediyor ümidinizi yitirmeyin Allahım isteyen herkese nasip etsin sağlıklı hayırlı evlatlar 🤲🏻🍀🩵🤍

Ayrıca❗️ hiçbir belirtim yok lütfen belirti arayıp üzmeyin kendinizi.💐
Canım seninki yine ikiz sanki 🥰

Canım gördüm yorumunu da pembe leke yerleşme de olabilir. Erken gebelik testi yapsan çıkar aslında yarın da kan verirsin. Nöbetçi eczaneden alabilirsin bence çıkar 🤩☺️
Denizperisiii bebeğim sen evham olma diye sana çektiğim zorlukları anlatmadım hiç 😂 gaz sancısı bugün geçti ama leke gelince kalbim yerinden çıkacak gibi oldu. Eşimi uyandırdım direk o kadar üzüldüm ki olmazsa bugün özelde kan veririm😞

X