2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Beta HCG en düşük kaç olmalı kan verince sonuca baktığımda kaç pozitif demektir biri 25-26 yazmış mesela biri 130 140 falan anlamıyorum
Benimki 561.60
Bence de seninki ikiz cnm
Benim ilk gebeliğim ikizdi 12.gün 580 çıkmıştı hayırlı olsun
Teşekkür ederim canım Allah bağışlasın bebeğini sanırım ikiz annesi olacağım Allah herkese bu heyecanı nasip etsin

Benimki 561.60

Teşekkür ederim canım Allah bağışlasın bebeğini sanırım ikiz annesi olacağım Allah herkese bu heyecanı nasip etsin
Benimkiler kocaman oldu 1.sınıfa gidiyorlar artık
Allah kucağına almayı nasip etsin annelik çok güzel bir duygu hele ki ikiz anneliği

Bilemiyorum
Bugün zaten çok iyi değildi benim için. Hala da öyle devam ediyor. Olumsuzu çağırır moddayım Allah yardım etsin ne diyelim. Kendime çok üzülüyorum
Benim hiç cesaretim yok. Sizinle aynı gün transfer olduk. Ama bugün negatif gördünüz diye negatif olacak diye bir şey yok. Yükselir ya da kanda çıkar yani bilemezsinizz. Ben kan vermek istiyorum haftasonu ama bizim buradaki hastanedekiler çok gıcık. Hafta içini bekleyemediniz mi vs diyorlar o yüzden pazartesi günü vercem. Size tavsiyem erken şuan canınızı sıkmayın

Kuzummmm harika haber sağlıkla sıhhatle ilerlesin

Yanımda olduğun ve bana moral vermeye çalıştığın için teşekkür ederim
Biraz sessizliğe bürünsem iyi olacak arkadaşlar kimsenin moralini bozmak istemem
Kan sonucum çıktığında paylaşırım
Şimdiden pozitifi gören ya da görecek tüm arkadaşlarıma tebriklerimi iletiyorum. Kalın sağlıcakla

Dualarımız seninle canım benim yarın inş buraya çok ama çok enerjik bi şekilde sonucunu yazmanı bekliyor olacağız
Canım inşallah valla bende de heyecan tavan Allah hayırlısını versin pozitifler umut olmaya devam ediyor bakalım inşallah Allah yüzümüze gülsün

Canım biliyorum kolay değil ama kendini bırakma bak testte çıkmayıp pozitif gören arkadaşlar var belki yeni tutunuyor değerin yeni yükselecek ümitsiz olma Rabbim çok büyük seni çok iyi anlıyorum dualarım seninle insaAllah kan sonucun pozitif olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…