2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

İnanılmaz bir şey oldu 0 lanmasını görmemiz gerekiyor diye tekrar kan ver demişti doktorum bugün verdim ve 1126 çıktı…. O günkü değerim yanlış çıkmış demek ki hastaneden kaynaklı hala inanamıyorum nasıl böyle bir şey olduğuna
Çok sevindim adına ❤️💐 belki bu mesaj sayesinde birçok kişiye umut olursun 🙏🏼🤩🥰😍😘

İnanılmaz bir şey oldu 0 lanmasını görmemiz gerekiyor diye tekrar kan ver demişti doktorum bugün verdim ve 1126 çıktı…. O günkü değerim yanlış çıkmış demek ki hastaneden kaynaklı hala inanamıyorum nasıl böyle bir şey olduğuna
Rabbimin mucizesini görüyorsunuz degil mi Allahim gözlerim doldu o kadar mutlu oldum ki adınıza sanırım sayfamız bugün biraz mod dusuklugu yaşıyor mesajınız çok motive edecek bizleri sağlıkla kucağınıza almak nasip olsun 🙏😍

İkinci kan sonucunuzdan sonra ilaçlarınızı bırakmışmiydiniz peki

İnş ilaç filan kullanmamıştır sın canım adet olmak için 😔 çok sevindim mucize gibi birşey olmuş 💞🥳🥳🥳

İlk değerin kaçtı Allah sağlıkla kavuşmanı kısmet etsin

Merhaba sizin lekelenmeler bitti mi tamamen ?
Merhabalar. Hayır maalesef devam ediyor. Beta hcg artışları normal ama lekelenme sürüyor hala. Coraspirin kullanimini kestim. Haftada iki kez progestan igneye başladım. Azaldı ama devam ediyor. Bazen kahverengi bazen kırmızı da olabiliyor. Doktorum olabilir endişelenme diyor ama ben yine de endişeliyim.

Merhabalar. Hayır maalesef devam ediyor. Beta hcg artışları normal ama lekelenme sürüyor hala. Coraspirin kullanimini kestim. Haftada iki kez progestan igneye başladım. Azaldı ama devam ediyor. Bazen kahverengi bazen kırmızı da olabiliyor. Doktorum olabilir endişelenme diyor ama ben yine de endişeliyim.
Anladım geçmiş olsun 💐
İnşallah sorunsuz doğar miniklerimiz 🤲🏻🥰
Benim de lekelerim var değerim de normal çıktı yarın 2.yi vericem dediğin gibi benim doktorum da normal dedi 5 tane Progestan iğne verdi 4ünü yaptım ama hala devam ediyor 🤷🏻‍♀️

Herkesin yapısı farklı tabii ki ama insan nedense kendine yoldaş arıyor 🤭🤣 ben sanki fitil kullanmasam bişey akmayacak çünkü fitili kullandıktan sonra akıntı geliyor ve hep kahverengi,üzerinden saatler geçiyor duruyor tekrar fitil kullanana kadar..

Anladım geçmiş olsun 💐
İnşallah sorunsuz doğar miniklerimiz 🤲🏻🥰
Benim de lekelerim var değerim de normal çıktı yarın 2.yi vericem dediğin gibi benim doktorum da normal dedi 5 tane Progestan iğne verdi 4ünü yaptım ama hala devam ediyor 🤷🏻‍♀️
İnşallah sağlıkla alırız kucağımıza🥰🥰
Kan sulandırıcı kullanıyor musunuz siz de? Aslında kişiden kişiye değişebiliyor kanamalar olabiliyormuş ama insan bi de hassas bir dönemde olunca ister istemez kafaya takıyor.🙁

Herkesin yapısı farklı tabii ki ama insan nedense kendine yoldaş arıyor 🤭🤣 ben sanki fitil kullanmasam bişey akmayacak çünkü fitili kullandıktan sonra akıntı geliyor ve hep kahverengi,üzerinden saatler geçiyor duruyor tekrar fitil kullanana kadar..
Aynenn öyle onu ben de fark ettim fitilden sonra bir şeyler oluyor 😆

Kaç çıkmıştıki başta canım hayırlı olsun bu arada 😍

Maşallah harika bir geri dönüş olmuş 🤩🤩🤩 ay hayırlı olsun inşallahhhh 🙏🙏🙏

X