2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Çok sevindim adına belki bu mesaj sayesinde birçok kişiye umut olursun

Rabbimin mucizesini görüyorsunuz degil mi Allahim gözlerim doldu o kadar mutlu oldum ki adınıza sanırım sayfamız bugün biraz mod dusuklugu yaşıyor mesajınız çok motive edecek bizleri sağlıkla kucağınıza almak nasip olsun

İkinci kan sonucunuzdan sonra ilaçlarınızı bırakmışmiydiniz peki

İnş ilaç filan kullanmamıştır sın canım adet olmak için çok sevindim mucize gibi birşey olmuş

İlk değerin kaçtı Allah sağlıkla kavuşmanı kısmet etsin

Merhaba sizin lekelenmeler bitti mi tamamen ?
Merhabalar. Hayır maalesef devam ediyor. Beta hcg artışları normal ama lekelenme sürüyor hala. Coraspirin kullanimini kestim. Haftada iki kez progestan igneye başladım. Azaldı ama devam ediyor. Bazen kahverengi bazen kırmızı da olabiliyor. Doktorum olabilir endişelenme diyor ama ben yine de endişeliyim.

Anladım geçmiş olsun
İnşallah sorunsuz doğar miniklerimiz
Benim de lekelerim var değerim de normal çıktı yarın 2.yi vericem dediğin gibi benim doktorum da normal dedi 5 tane Progestan iğne verdi 4ünü yaptım ama hala devam ediyor

Herkesin yapısı farklı tabii ki ama insan nedense kendine yoldaş arıyor ben sanki fitil kullanmasam bişey akmayacak çünkü fitili kullandıktan sonra akıntı geliyor ve hep kahverengi,üzerinden saatler geçiyor duruyor tekrar fitil kullanana kadar..

İnşallah sağlıkla alırız kucağımıza
Kan sulandırıcı kullanıyor musunuz siz de? Aslında kişiden kişiye değişebiliyor kanamalar olabiliyormuş ama insan bi de hassas bir dönemde olunca ister istemez kafaya takıyor.

Aynenn öyle onu ben de fark ettim fitilden sonra bir şeyler oluyor

Kaç çıkmıştıki başta canım hayırlı olsun bu arada

Maşallah harika bir geri dönüş olmuş ay hayırlı olsun inşallahhhh

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…