2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Pozitif olan arkadaşlar herhangi bi belirti bişey yaşıyormusunuz ben daha önce 4 defa bebeğimi kaybettiğim için bugün beni bi korku sardı ya tekrar yaşarsam diye çok korkuyorum 😥

Kızlar benim bugün test günümdü 49,8den 2 gün sonra en az 100 görmemiz gerekirken değerim 43 çıktı muhtemelen kimyasal haber vereyim dedim sizlere de. İnşallah sizinkiler sağlıkla kat kat artarak devam eder. Bi süre kk detoksu yapacağım bir sonraki transfer sürecinde görüşürüz Allaha emanet çiçekler🌸🌸

Kızlar benim bugün test günümdü 49,8den 2 gün sonra en az 100 görmemiz gerekirken değerim 43 çıktı muhtemelen kimyasal haber vereyim dedim sizlere de. İnşallah sizinkiler sağlıkla kat kat artarak devam eder. Bi süre kk detoksu yapacağım bir sonraki transfer sürecinde görüşürüz Allaha emanet çiçekler🌸🌸
Çok üzgünüm cnm aslında güzelde artmıştı 😓ne desem boş kendine çok dikkat et toparla ve geri gel

Ah canım 😕😕😕 hakkında hayırlısı olsun Rabbim tez zamanda kucağını doldursun inşallah 🙏🏻

Çok üzgünüm 😞 Allah hayırlısıyla doğru zamanda evladınızı size göndersin 🤲🏻💐

30 dan sonra gözükür sanırım canım erken ile onun arasında çok fark yok bence ilkinde benim ikisinde de çıkmıştı beta az iken silik şekilde
Bende yaptım az önce işten gelince sabah akşam test yapıyorum ya iyice paranoyak oldum erken gebelik yapıyordum şimdi bide normal olanı yapayım dedim🤦🏼‍♀️

Eklentiler

• 88B4D31B-D286-4D2D-9B5A-DCE2307C553B.jpeg
    88B4D31B-D286-4D2D-9B5A-DCE2307C553B.jpeg
    48,2 KB · Görüntüleme: 62
Canım ya seninle beta değerlerimiz benzer. Diğerlerine göre düşük bizimki bu beni endişelendiriyor😥😥benim bi arkadasım da birkaç ay önce tüp bebek yaptırdı. Onunki 100 200 400 diye ilerlemiş. Aslında gayet normal ilerlemiş. Ama kadınlar kulübünü okuduğunda diğerlerininki 100den birden 300e 400e çıkıyormuş. O yüzden o da kendini kıyaslayıp üzülüyormuş. O yüzden kıyas yapma kendi artışınla ilgilen dedi😅 ama insan yüksek değerleri daha güven verici buluyor bu bir gerçek. Benim de kafam karışık
Hissetmiş gibi böyle söyledin :KK43: inşallah yanılırsın artar ama ben de korkuyorum yarın 2.testimi vereceğim hakkımızda hayırlısı ama ben hazırım sanırım benim de düştü :KK43: lekelerim iyice arttı,göğüs hassasiyetim sıcak basmaları her şey gitti sanki :KK43:

Hissetmiş gibi böyle söyledin :KK43: inşallah yanılırsın artar ama ben de korkuyorum yarın 2.testimi vereceğim hakkımızda hayırlısı ama ben hazırım sanırım benim de düştü :KK43: lekelerim iyice arttı,göğüs hassasiyetim sıcak basmaları her şey gitti sanki :KK43:
Canım öyle deme kötüyü çağırma 😥😥

Bence de kötü düşünme modunu düşürme 🥺🌷

Ya kızlar bişe sorucam saçma ama böyle kahkaha şeklinde gülmek zarar verir mi? Kasıldım sanki biraz gülerken ve kasığıma da bi ağrı girdi geçti sonra

X