2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Yanii bilmiyorum ama sanki benimki de düştü önceki günler tişörtle geziyordum evde bugün battaniye ile oturuyorum.
Lekelerim çok arttı..
Hayırlısı hakkımızda 💐🙏🏼
Hepimizin hakkında hayırlısı olsun cnm zaten bu süreç böle tam anlamı ile mutlu olamıyoruz aksilikler bitmiyor çünkü dün o kadar sevinirken bugün kendimizi üxüntüye boğduk😔

Hayr sonucu wpda at dedı yanı o kadar kımyasal netdı gel demeeı , regl ol konsuuruz dedı , şimdi ilaçları kullanayım ne yapayım bılmedım
Aslında canım iki günün kalmış iki gün daha kullansan mi bilemedim ki sonuca göre bırakırsın sonuçta dusuk çıkıp yükselen çok arkadaşımız var Allahtan ümit kesilmez 🙏

4 Aralık transfer tarihim.iki embriyo transfer edildi. Bugün transferimin 7.gunu.İki gündür kahverengi lekelenme oluyordu ama bugün kırmızıya döndü rengi. Doktoruma söyledim her ihtimale karşı bir proluton depot yaptıralım dedi bir de kan testi isteyebilirsiniz acilde dedi. İğneyi yaptırdık kan testi sonucu da 55.07 çıktı. Çok şükür pozitifi gördük bugün. Darısı herkesin başına kızlar 😍😍🤩🤩🥰
Merhaba sizin lekelenmeler bitti mi tamamen ?

Kızlaaarrrr ne soracağım size Şimdi göbekten progestan dex iğnemi vuruluyorum ya ben ikidir deriden girmiyor iğne sizce sebebi ne olabilir?? Başına gelen var mı acaba?

Sen bi daha kan verdin mi cnm ? İnşallah her şey yolundadır 🤲🏻 eskileri okuyorum karşıma çıktı sorayım dedim 🤭
İnanılmaz bir şey oldu 0 lanmasını görmemiz gerekiyor diye tekrar kan ver demişti doktorum bugün verdim ve 1126 çıktı…. O günkü değerim yanlış çıkmış demek ki hastaneden kaynaklı hala inanamıyorum nasıl böyle bir şey olduğuna

Kızlar bende yaptım bugün transfer hariç 5.gün dondurulmuş embriyo 2 adet şuan kan vermeye geldim bakalm artık 🤲

IMG_9416.jpeg

İnanılmaz bir şey oldu 0 lanmasını görmemiz gerekiyor diye tekrar kan ver demişti doktorum bugün verdim ve 1126 çıktı…. O günkü değerim yanlış çıkmış demek ki hastaneden kaynaklı hala inanamıyorum nasıl böyle bir şey olduğuna
Ayyyyyyyy ne güzel haber tüylerim diken diken oldu 😍😍😍😍😍

Kızlar benim bugün test günümdü 49,8den 2 gün sonra en az 100 görmemiz gerekirken değerim 43 çıktı muhtemelen kimyasal haber vereyim dedim sizlere de. İnşallah sizinkiler sağlıkla kat kat artarak devam eder. Bi süre kk detoksu yapacağım bir sonraki transfer sürecinde görüşürüz Allaha emanet çiçekler🌸🌸
Allahim tez zamanda kendiliğinden gebe kalıp haberini almayı nasip etsin çok üzgünüm😞

Ayyy canım çoook çok sevindim binlerce MaşaAllah sağlıkla kucağına almak nasip olsun inşaAllah 🤲🧿🥰

X