2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Evet canım idrar testinde görmüştüm sonra 2 yaptıgımda görmedim buraya yazmıştım sabahda erken gebelik testi yaptım çıktı sonra kan verdim
Mericim ben listede seni güncelleyeceğim ama adını bulamıyorum. Yani şöyle düzenlemeden önce görünüyor düzenle dediğimde ismin yok. Ben mi körüm anlayamadım

Yavvv kızlar siz bu süreçte hamur işi bişeyler yiyor musunuz ben çok severim ve canım hep öyle şeyler istiyor ama normalde de isterdi zaten biraz yemeye düşkünümde yesek bişey olur mu ya
Ben sevmem şimdi de canım istemiyor eskisi gibi yiyip içiyorum ama kilo aldım anlamsızca bugün pantolonum o kadar sıkıyordu ki trafikte ışıkta durduğum anda düğmemi açtım yoksa patlayacaktım anlamadım vitaminden mi oldu yemem içmem aynı
Hareketsiz de değilim okula da gidiyorum

kızlar 156 çıktı ben inanamıyorum bu şaka mı? Hayatımda buraya bunu yazacağımı hiç düşünmedim bile şoktayım ben
Merhaba, yaaa çooook sevindim hayırlı olsun gözünüz aydın Allah hayırla sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah yanlış hatırlamıyosam sizi Ekim transfer grubundan biliyorum var mıydınız o grupta ben de Ekim ayında transfer olmuştum ama maalesef negatif şimdi ikinci transfer için beklemedeyim bu sefer ki transferiniz nasıl oldu doğal siklus mı ilaçlı transfer mi acaba

Özelde 30 dk da çıkıyor yakınında varsa ona git pahalı da değil yani benim gittiğim hastanede öyle en azından
Bir özel hastane var oraya da güvenmiyorum doğrusu. Doktorumun oldugu klinikte vermeye gidiyorum 2 saat de onu beklerim. Dün geceden beri de uyuyamadım bu saate kadar belki 100 kere kontrol ettim ama yok

Belirtileriniz neydi

Ya kızlar çok korkuyorum bana bir şey söyleyin daha transferin ilk günü kasıklarıma batmalar oluyor alt karın bölgem ağrıyor normal mi yaşayan var mı ? Doktoruma sormalı mıyım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…