2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Mehmet hoca ılk defa uzun konusdu kötü konusdu ( kimysal dedı ılaçlar kes dedı( pazartesı ver ama artmaz dedı regl ol gel moralını bozma bır daha yapalım dedı (
Yok daha önce test vermiş tecrübeli arkadaşlar daha iyi bilir ama ne biliyor hoca daha ilk testin ve belki mucize olacak artacak yani rabbim ol deyince oluverir Onlar için basit söylemek tekrardan bu evreye maddi ve manevi olarak girecek olan sensin..

Mehmet hoca ılk defa uzun konusdu kötü konusdu ( kimysal dedı ılaçlar kes dedı( pazartesı ver ama artmaz dedı regl ol gel moralını bozma bır daha yapalım dedı (
Gerçekten çok üzgünüm ama sonuç pozitif ikinci kanın sonucunu görmeden ilaçları kes demesini anlamadım o sebeple çok üzüldüm Allahtan umit kesilmez sonucun tam olarak negatif degil kaç arkadaş yazmış doğum yapmış sanırım esraydi sen pazartesiyi bekle peki tekrardan Mehmet hocaya mi gideceksin

Benim doktorum düşük testime lekelerime rağmen ilaçlara devam testini yap bana at dedi

Hayr sonucu wpda at dedı yanı o kadar kımyasal netdı gel demeeı , regl ol konsuuruz dedı , şimdi ilaçları kullanayım ne yapayım bılmedım

Evet kızlarr dayanamadım kan verdim ve pozitif 17 değerim düşük ama bugun dha transfer dahil 6.gün inşallah artıcak inanıyorum pes etmek yok biz çok güçlüyüzz

Ya hayırlı olsun Çok erken olmasına rağmen maşallah transferi 11 Aralık’ta mı oldun gaza getirmeyin ben de test yaparım şimdi

Evet canım 11 aralık 5 gün embriyosu. İdrarda ilk gördüm sonra görmedim tekrar sabah yaptım gördüm kan verdim bence verin aman kaybedecek bişey yok
Benimde 5.gün 5aa ama ben gününden önce vermeye korkuyorumm test özellikle hep negatif gördüğüm için travma bende… hayırlısı olsun inşallah kat be kat artar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…