2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Merhaba,

Kızlar ilk 2 gün bitşeyler hissettim vücudumda, ama şuan göğüs möğüs hiçbir şey yok, tık yok. İlk transferim tutmuştu ve göğüs ağrısı, bacaklara vuran kaşık ağrıları vardı. Kuvvetle muhtemel bu defa tutmadı
Hiç birşey hissetmediği halde pozitif gören var mı ?

InshAllah amın ama öğle kolau dedı kes ılacları regl ol gel , yanı artmaz dedı , bugun 80-100 olmalı ımıs kımyasal bu . Sorqda moralınızı bozmuyun dıyor
Canım benim dün 11. Günümdü 3. Gün emriyosu benim de ozaman düşük 62.48 çıktı. Hatta bir çoğumuzun ozaman düşük çıktı senin doktora göre önemli olan artması iki gün sonrası inşaAllah nasip olsun canım

Evet şeyde kafam karışıyor benim şimdi sabah 11.15 gibi falan transferim gerçekleşti ya şuan sanki 6.gün gibi oluyor saat 11.15 i geçtiği için
Bunu ben de düşünmüştüm benim de transferim 16.30 da olmuştu ben de ertesi gün aynı saat geçince birinci gün doldu ikinci günün saatlerine geçti demiştim ama mantıken düşününce öyle oluyor

Evet şeyde kafam karışıyor benim şimdi sabah 11.15 gibi falan transferim gerçekleşti ya şuan sanki 6.gün gibi oluyor saat 11.15 i geçtiği için
Haha anladım yok o kadar detay düşünme
Benim 5 inde oldu transfer 9. Gün test verceksin dediler tarih olarak da 14 aralık yazmışlardı

kızlar hastanedeyim şimdi opu oldu doktorum adet ol ondan sonra transfer edelim dedi normalde 5. Gün muhtemelen ederiz diyordu neden bunu bilen var mı bi sorun mu oldu ki cevap verirseniz çok sevinirim

kızlar hastanedeyim şimdi opu oldu doktorum adet ol ondan sonra transfer edelim dedi normalde 5. Gün muhtemelen ederiz diyordu neden bunu bilen var mı bi sorun mu oldu ki cevap verirseniz çok sevinirim
Rahim kalınlığı, ohss riski bir sürü sebep olabilir canım doktoruna bir danış istersen

O kadar pozitif geldi ki bu mesajın bana Rabbim dileyen herkese tez zamanda nasip etsin kız ağlayasım geldi bak
Allhim insallah dediğin gibi olur Olur dimiiii

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…