2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Canım benim arkadaşıma da tek yumurta koyulmuştu iki değil üçe bölünmüştü yumurtası yani üçüz oldu tek yumurta ile Rabbim hayırlısı ile sağlıkla kucağına almayı nasip etsin
3 e miii eyvah benim çift kondu korkutmayın yani çok riskli değil mi yaaa doğurdu mu arkadaşın nasıl oldu çok şaşırdım

3 e miii eyvah benim çift kondu korkutmayın yani çok riskli değil mi yaaa doğurdu mu arkadaşın nasıl oldu çok şaşırdım
Evet canım önce ikiz denilmişti çok şaşırdılar bir sonraki kontrol de ise üçüz denilmişti biraz erken doğrular ama kuvezde günlerini tamamladılar sağlıkla büyüyorlar. Rabbim nasip ettiyse inan ki olmaz diye birşey olmuyor Allah'ım hepimize hayırlısı ile sağlıkla nasip etsin

Gerçekdenmi bakıyorum her kesde yukarı değerler ondam şimdi yoldayım bakalım doktor ne dıycrk Mehmet hocadan lafı zorla alıyosun )))
Canım ya aynı durumu yaşıyorum senle şimdi geliyorum hastaneden değerim 27 çıktı..doktor gebelik var ilaçlara devam 2gun sonra tekrarla dedi ama korkuyorum

Aboooo ikiz mi düşünemiyorum bile

Normal canım bu değrler gayet iyi üzülmeyin artık az çıkıyor diye kaç çıkarsa çıksın önemli olan 2 kat artması yüksek çıkması birşey ifade etmiyor

Var cnm işte hayırlı olsun katlanır da inşallah
Doktor da oyle söyledi biz normalde ortalama 100civari bekliyoduk dedi ama geç tutunmuş olabilir önemli olan pazartesi günü artmış olması inşallah artar .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…