2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Fitili su gibi akan var mı ? Kalıntı şeklinde değil artık başlarda öyleydi şimdi su gibi neden acaba

İnternet:Bu durumun temel sebebi, vücut ısısıyla eriyen fitilin vajina içinde sıvı hâline gelmesidir.
Mantıklı bi cevap ama başlarda vücut ısım daha yüksekti

Canım bugün aynı ben de böyleyim ben de kaygilandım test elim de olsa yapardım Allah'ım korusun bebişlerimizi

Bugün tekrar arayacağım. Onlar mecburen ilaca devam diyorlar. Bakalım bugün ne olacak.
Dün araştırdm gebelik olsa bile 12 . Haftaya kadar kullanmak zorundayz. Normal olmadığı için tüp bebekte bu şekilde imiş. Bırakınca varsa bile düşük olma ihtimali de var. Rabbim yardımcımız olsun

Ya ben yedım transferde sora 3-4 defa(
Canım nar ve greyfurtun bir de kullanılan ilaçlarla etkileşimi var ben eskiden onkoloji de çalışıyordum ve biz hastalara tedaviye başladığımızda suyu ya da meyvesini yasaklardik. Benim kullandığım bazı ilaçların prospektusu de de greyfurt uyarısı vardi

Benim kalıntı gibiydi ama şu iki gündür su gibi geliyor. Sıvı bir şekilde.

Aman aman dilini ısır bir şeycik olması inşallah
Ben günden güne ümidimi yitiriyorum çok umutsuzum. Göğüslerim balon gibi söndü karnımda belli belirsiz bir ağrı kaldı sadece
Rabbim ne verirse hayırlısını versin inşallah

Benimde 3.gun embriyosu 12 aralıkta transfer oldu. Doktorum 25 aralıkta ilk test 27 aralıkta ikinci testi istiyorum dedi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…