2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Günayfın bende ilk kanımı beklıyorum nıtmıyorkı bu heycan ılk kan 2 cı kan, ben okumusfumkı 15 cı gune kadar normal gelmesı
Günayfın bende ilk kanımı beklıyorum nıtmıyorkı bu heycan ılk kan 2 cı kan, ben okumusfumkı 15 cı gune kadar normal gelmesı
Hakkaten öyle bitmiyor valla. İnşallah hakkımızda hayırlısı olur yaz canım sen de sonucunu 2 saati bulmaz merak etme daha erken çıkar bence
Lekelenme de bu gün yok ama yine de beni biraz gerdi

Kızlar 3. Gün embriyosu bugün 9. Günüm test yaptım etken gebelik testi en ufak bir çizgi çıkmadı maalesef olmamış hem de iki farklı test çubukla yaptım kanda verdim

Arkadaşlar ben de transfer olmak için adet olmayı bekliyordum cylco kullanırken son ilaç günü lekelenme yaşadım dün bitti adet oldum ama koyu kahverengi kanama normal adet gibi değil tam dökülme de olmadı bugün de hiç kanamam yok doktorla konuştuk tam dökülme olmadığı için olursan pazartesi gel dedi. Bu durumu yaşayan var mı ya sanki adetin son günleriymiş gibi yaşayorum ilk günleri

Kızlar dün hayatımda geçirdiğim en zor gündü. Gaz sancısı karın ağrısı beni mahvetti. Arayıp hemşireyr ağladım. Dayanamıyorum diye. Ama yan etkisiymiş. Gebelik var mı yok mu bilmiyorum ama yan etkisi beni öldürdü. Dün resmen unuttum transfer bebek vs. Karın ağrım o kadar çoktu ki. Bir ara kusacak oldun öğürdum ama boş. İlk günlerde aşırı ateş basması oluyordu ama şimdi ayak üşümesi var sadece. Gebelikse de eşime diyorum biran önce öğrenelim bu ilaçlar bana iyi gelmedi. Değilse zaten bırakalım gitsin
Ne kadar zormuş gaz sancısı karın şişliği. Kan günü normalde salı ama pazartesi günü kan verip kurtulmak istiyorum. Zaten adet sancısı ara ara geliyor. Umudum da yok. En azından sağlığıma kavuşaym.
Oysa ki ne umutlarla gelmiştim bu sayfaya

Bende normal oldu , belki ilaçlardandı

Arkadaşım belirtilerin ne durumda?
Bende sadece hafif kasık ağrısı var belli belirsiz
Benim belirtilerim azaldı ilk günlere göre bu sabah ishal oldum ayakta durduğum zaman bel ağrım oluyor bide mide kaynaması onun dışında hiç bişeyim yok. Bende bugün acaba neler oluyor diye tekrar test yaptım yine dünkü gibi çıktı

Bende yumurta toplamdan sora öğle olmuşdum, gaz sancısı progestordan galıba oluyır dayan bebeşler için mwcburuz Allah yardımçın olsun

Burda ılk kez ıshal duydym her kes kabızlıksa şıkayetcı )

Kaçıncı günündü test ne zaman yapacaksın ?
İlaçlardandıe o kadar erken belirti olmaz sanırım
Çok geçmiş olsun

Kaçıncı günündü test ne zaman yapacaksın ?
İlaçlardandıe o kadar erken belirti olmaz sanırım
Çok geçmiş olsun
Yok zaten belirti aramayı bıraktım. 19 Aralık test günüm ama çok canım yanıyor. Sıcak içiyorum geçmiyor. Hareketli oluyorum geçmiyor. Duphalac içtim geçmedi. Eşim karnıma sırtıma masaj yaptı geçmedi. Bu kadar rahatsızlk vereceğini tahmin edemezdim. Karnım altı aylık hamile karnı gibi şist biranda dün sabah. Bugün devam ediyor. İkinci kez transfer olacağım zaman Zeki bey'e dicem bana başka ilaç versin.

Taze transfermı yapıldı

Kızlar bana son üç gün ama test gününü saymazsam bi de bugünü iki gün son günler daha zormuş. Pazartesi yapayım çıkar diyorum eşim yok illa gününde diyor
Esini dinle. Ben dinlemedim 7.gun cikar diye yaptim negatif cikti. Tum gun yatakta ağladım. Esim işten gelince anladi tabii. Destek olmaya moral vermeye calisti ama oda uzuldu belli etmedi. Kan testinden once moraller sifilandi yani

Benim ilk gebeliğimde öyle olmuştu aşırı gaz sancısı çektim hatırlıyorum evin içinde yürüyordum kayısılar yemiştim su çok içiyordum,evdeki herkes sal gitsin diyordu ama gelen bişey yoktu ama nasıl geçti ne yaptık kendilinden mi geçti hatırlamıyorum inan dediğin gibi ilk ayımdı ama karnım 6 aylık gibi olmuştu ara bence de vardır illa bi çaresi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…