2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Aynı bizimde böyleydi durumumuz hep herşey güzel deyip gönderdiler istiyoruz ama yok herşeye bakıyorlar deneyin bi süre daha diyip gönderiyorlar vitamin veriyolar ama anlamıyorlar yani sen istiyorsun bunu baktım yaş gidiyor tedirgin olmaya başladım baskılarda cabası zaten birde bi anda herkes çoluğa çocuğa karışınca etrafımda dedim deneyelim. Şimdi ilk defa pozitif gördüğümüz için inandıramıyoruz kendimizi e madem oluyordu niye olmadı ki sorun neydi acaba ki diye düşünüyoruz. Bakalım inşallah güzel ilerlesinde yaşanılan herşey unutulup gider kısacası seninde böyle olacak eminim canım benim

Kızlar günaydıın bende bugün 2. Testimi vericem nedense gerildim çok şey bilmek de insanı geriyor galiba. Gece sürekli uyandım erkenden de kalktım bhcg nün artığını bir görsem biraz olsun rahatlicam sanırım. 1-2 gündür hafif kahverengi leke geldi ama hemşire tutunma sırasında olur dedi de ben artık tutunmuştur diyordum öyle leke gelmesi de beni endişelendirdi

Günayfın bende ilk kanımı beklıyorum nıtmıyorkı bu heycan ılk kan 2 cı kan, ben okumusfumkı 15 cı gune kadar normal gelmesı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…