2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Peki kese için ne zaman çağıracaklarını söylediler mi ? Ben ilk gebeliğimden 1hafta sonra diye hatırlıyorum ama şimdi düşününce erken gibi 🤭
Arkadaşlar merhaba
Bana doktorum hamilelik testinden 20 gün sonra kese ve kalp atışı için gel demişti. 19’unda test günüm 20 gün sonrası da kese ve kalp atışı için gideceğim inşallah 🙏

Ay benim oldu aynı canım pazar öğle sonrası başladı iki gün yoğun şekilde sürdü ne ayakta ne yatınca geçmedi çok keskin ağrıydı komple bacağıma kadar vuruyordu hatta duşa girmiştim o ağrıdan alelacele çıktım ama sonra hafifleyerek geçti hamd olsun. Ben de acaba gaz mı oldu diye düşünmüştüm. Umarım gebelik işareti olur hepimizin yaşadığı herşey
Umarım ben ilk transferde baş dönmesi bel ağrısı çok yaşadım umutlandım ama ilaçların etkisi çıktı umarım bu da ilaç etkisi değildir 🥹

Evet aynı agızıma farklı bir tat geldi kolumu farklı bir agrı yaptı bas agrısı.bana bu hafta da aynı taktırdıgın gün Bidaha dendi sonrasını bilmiyorum
Bana 3 yeter dedi ama ben devam edelim dedi. Kalp atışına kadar evde kendim taktırıyorum şeninde mi tekrarlayan kayıpların var neden serum alıyorsun

Pinarcim beni de listede guncellermisin çok şükür beta HCG 19 çıktı daha çok yeni pazartesi asıl test günüm inşallah düzenli yükselir. Hepinize bu mutlu haberi almak nasip olsun insallah
Gözün aydın canım hayırlı uğurlu olsun sağlıkla kucağına almak nasip olsun 🤲🌸🧿

Kızlar yumurta toplamadan çıktım sadece 1 yumurtam varmış foliküller boşmuş 😔moralim çok bozuk doktor rahim dinlendirme yaparız diyordu tedavi öncesi şimdi cumartesi yada perşembe transfer olur dedi tabi yumurta döllenirse oda
Allah allah nedennoyle olmuş canim ya amh degerin mi dusuktu benim dusuk bende acikcasi korkuyorum az yumurta cikar diye

X